SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

KONKURS FILMOWY "NAKRĘĆ SIĘ NA ZAWÓD" / dobry zawód - fajne życie

Email Drukuj PDF

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i polega na przygotowaniu oryginalnego, nowatorskiego filmu dotyczącego zawodu i/lub pracy wykonywanej na stanowiskach związanych z zawodami: geodezyjnymi, budowlanymi, gastronomicznymi, hotelarskimi, ekonomicznymi, handlowymi, technicznymi, rolniczymi. Film konkursowy może być stworzony przez zespół ( grupę reżyserską) liczący od 3 do 5 osób.

Konkurs będzie realizowany w trzech etapach:

Więcej…
 

DINOZAURY, DINOZAURY – WIELKIE GADY, ŻE AŻ STRACH

Email Drukuj PDF

Dnia 09.03.2018 r. w klasie 0a odbyły się już drugie wspólne zajęcia Urszuli Jankowskiej i Doroty Wysockiej. Tym razem tematem przewodnim były dinozaury. Podczas spotkania dzieci miały okazję posłuchać ciekawostek na temat tych prehistorycznych gadów oraz utrwalić wiadomości, które były realizowane w tygodniowym bloku tematycznym. Tradycyjnie wysłuchały krótkiego opowiadania oraz obejrzały prezentację multimedialną. Wykazały ogromne zainteresowanie podczas prezentowania im wiadomości oraz same aktywnie uczestniczyły w zajęciach, które zakończyły się zabawą na dywanie.

Galeria

Urszula Jankowska, Dorota Wysocka

 

KONKURS THE BIG CHALLENGE - kolejna edycja już 11 kwietnia 2018 roku!

Email Drukuj PDF

Oficjalna strona konkursu

strefa gier

Osoby zainteresowane konkursem powinny wpłacić 10 zł swojemu nauczycyielowi języka angielskiego lub pani Agnieszce Jemielity do dnia 18.03.2018r.

Agnieszka Jemielity

 

II Festiwal Filmów Dzieci i Młodzieży "Anim@kcja" 2018

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do udziału w II Festiwalu Filmów Dzieci i Młodzieży "Anim@kcja" 2018. W części konkursowej zapraszamy do nadsyłania Waszych animacji i filmów dokumentalnych.

Mamy nadzieję, że kolejna edycja cieszyć się będzie podobnym zainteresowaniem, jak  poprzednie edycje konkursu, a nadesłane prace będą równie ciekawe, a może i lepsze.

Prosimy nauczycieli, zaproście do udziału w konkursie swoich uczniów, a Was droga młodzieży, namówcie swoich kolegów, przyjaciół i wspólnie pokażcie nam Wasze twórcze przemyślenia.

Zaglądajcie Państwo na stronę konkursu www.animakcja.mdk.bialystok.pl - tam znajdziecie nowe informacje i nagrodzone prace z poprzednich edycji.

Formularz zgłoszenia do udziału w Festiwalu jest już dostępny na stronie w zakładce FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Festiwal objęty został patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Białegostoku.

Regulamin

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym SYMBOLE ROSJI <<Символы России>>

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej związanej z symbolami  Rosji.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas piątych. Prace konkursowe należy przynosić do  23.03.2018 r. do nauczyciela języka rosyjskiego.

Regulamin

Organizator konkursu:

Paulina Derpeński

 


Strona 3 z 149
SP32