SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Rekrutacja uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum do V edycji projektu miejskiego Talenty XXIw. - PILNE!

Email Drukuj PDF

CKU i Urząd Miasta po raz piąty zaprasza uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w wybranych zajęciach na uczelniach wyższych (m.in. Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka).

W ramach projektu uczeń/uczennica może wziąć udział w:

Więcej…
 

Konkursy z doradztwa zawodowego

Email Drukuj PDF

Konkurs ,,Zawodowi odkrywcy” organizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego

Serdecznie zapraszamy uczniów kl. V, VI i VII do udziału w konkursie plastycznym "Zawodowi Odkrywcy". Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „W czym mogę być mistrzem” . Konkurs popularyzuje wiedzę na temat różnorodności świata zawodów i akcentuje potrzebę zdobywania informacji na ten temat.   Praca wykonana dowolną techniką plastyczną ma przedstawiać wybrany przez uczestnika zawód, zgodny z tegorocznym hasłem. Dodatkowo punktowane będą te prace, w których uczeń powiąże przedstawiony zawód z regionalnym rynkiem pracy. Szczegółowych informacji udzielają p. Edyta Komło i p. Beata Wlazło.

Zainteresowane osoby proszę o zgłoszenie  do 8 marca do p. Beata Wlazło lub p. Edyty Komło. Termin złożenia pracy do 4 kwietnia 2018r.

Turniej Wiedzy o Zawodach

Zapraszamy uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum do  wzięcia udziału w X edycji Turnieju Wiedzy o Zawodach. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań uczniów informacjami o zawodach oraz kwalifikacjach poszukiwanych na rynku pracy, doskonalenie umiejętności uczestników w pozyskiwaniu informacji na temat ścieżek edukacyjnych i zawodowych, podniesienie świadomości uczniów w podejmowaniu samodzielnych i trafnych decyzji dotyczących wyboru przyszłego zawodu. . Szczegółowych informacji udzielają szkolni doradcy zawodowi p. Edyta Komło i p. Beata Wlazło. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt do 14 marca 2018r.

Beata Wlazło

Edyta Komło

 

Wpłaty za obiady

Email Drukuj PDF

Wpłatę za obiady: uczeń - 57zł

pracownik – 96,33zł

(za okres od 12 marca do 11 kwietnia 2018r. – 19 dni)

należy przelać na konto szkoły w dniach:

1 - 6 marca

Numer konta: 67 1240 1154 1111 0010 3568 0429

Brak wpłaty w podanym terminie (zaksięgowanej na koncie szkoły)  skutkuje niewpuszczeniem ucznia na obiad!

Osoby, korzystające z obiadów wnoszą jednorazową wpłatę na rzecz stołówki: 30 zł

(płatne w sekretariacie gimnazjum lub na konto Rady Rodziców SP 32: 72 1500 1344 1213 4005 4417 0000)

UWAGA: 29 marca - 3 kwietnia: wiosenna przerwa świąteczna

 

PUCHAR PODLASIA W BIEGACH NARCIARSKICH 2018

Email Drukuj PDF

Galeria

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego mojej uczennicy Pauliny Jakubik.
Lech Szargiej
PS. Kolejne zawody z cyklu IV edycja Podlaskiej Ligi Narciarskiej Szkół stylem klasycznym, a zarazem mały Bieg Hubala - w środę 7 marca 2018r. godzina 10.30 Las Pietrasze. Przewidujemy zawody z juniorem młodszym włącznie. Termin BIEGU HUBALA ogłosimy w następnym tygodniu.

 

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Plastyczno – Językowego “My Valentine's Day Card” w Szkole Podstawowej Nr 32 z oddziałami gimnazjum w Białymstoku

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Dnia 14 lutego 2018r. po raz kolejny w naszej szkole został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczno – językowy na najpiękniejszą kartkę walentynkową z życzeniami w języku angielskim. Konkurs cieszył się popularnością wśród uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać pocztówkę walentynkową a wewnątrz zamieścić życzenia pisane wierszem lub prozą w języku angielskim.

Więcej…
 


Strona 4 z 149
SP32