SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Pory roku w Białymstoku”

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy młodzież naszej szkoły do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Pory roku w Białymstoku”.

Rusza pierwsza część konkursu zatytułowana „Jesień w Białymstoku” Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie oraz u organizatorów.

Na Twoją jesienną fotografię czekamy do końca października!

Więcej…
 

PIĘKNE WYRÓŻNIENIE DLA PANI BASI DĘBSKIEJ

Email Drukuj PDF

Wyróżnienie im. Zofii Matysikowej

Galeria

Wśród dziesięciu nauczycieli chemii z całej Polski, uhonorowanych  medalem im. Zofii Matysikowej  znalazła się Barbara Dębska nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku.

21 września 2018r., podczas 61  Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbył się  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie zostały wręczone już po raz dziesiąty dziesięciu nauczycielom  nagrody im. Zofii Matysikowej. Profesor Zofia Matysikowa była pierwszym w Polsce profesjonalnym dydaktykiem chemii.  Medal przyznawany jest za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz za aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej.

Pani Basiu, serdeczne gratulacje. Lech Szargiej

 

Udział uczniów w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata – Polska 2018”

Email Drukuj PDF

Galeria

20 września 2018 roku uczniowie z klasy VII a i VId wzięli udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018”, związanej z promocją  ochrony środowiska. Jej organizatorem w Polsce jest Fundacja „Nasza Ziemia”, a patronat w Białymstoku sprawował Departament Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego.

Hasłem tegorocznej edycji było „Akcja- Segregacja!”. Jej główny cel to wsparcie  i propagowanie selektywnej zbiórki odpadów ważnej dla lepszego wykorzystywania zasobów, poszanowanie środowiska i oszczędność energii i wody.

Podczas akcji dzieci sprzątały okolice dużej polany  Lasu Pietrasze. Segregowały śmieci do specjalnych worków na plastik, szkło lub odpady mieszane.

Pogoda nam dopisała. Dzieci pracowały chętnie i z zapałem, rozumiały sens podjętych działań. Jesteśmy zadowoleni i dumni z naszego wkładu na rzecz ochrony środowiska.

Organizatorzy akcji:

Elżbieta Woroniecka,  Iwona Grodzińska

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA BIAŁEGOSTOKU w lidze lekkoatletycznej

Email Drukuj PDF

W dn.20.09.2018  w Białymstoku na stadionie w Zwierzyńcu uczennice najstarszych klas naszej szkoły reprezentowały nas na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej miasta Białegostoku w lidze lekkoatletycznej. Drużyna 16 osobowa zajęła 3 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego. Finał odbędzie się na wiosnę, czeka nas dużo pracy.

Uczennice wystąpiły w składzie: Popko Hanna(3a),Jakubik Paulina(3a), Brak Gabriela(3a),Kamila Ramotowska(3a),Andruszkiewicz Kamila (3a),Bielak Anita (3a),Pluta Roksana(3b),Wilczewska Katarzyna(3c),Trochimczyk Małgorzata(3c),Szostkiewicz Julia (8d), Stankiewicz Julia(7a),Łozowska Natalia(7a), Szymanowicz Amelia(7a),Perkowska Julita(7a),Domanowska Weronika (7a),Sztachańska Martyna (8a)

Opiekunami drużyny byli Izabela Purta  i Adam Roszkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Więcej…
   


Strona 4 z 176
SP32