SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Dzień języków

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

Europejski Dzień Języków został ustanowiony wspólnie przez Komisję Europejską i Radę Europy – organizację, która reprezentuje 800 mln Europejczyków z 47 krajów. W przygotowanie obchodów zaangażowane są liczne instytuty i stowarzyszenia działające w sektorze kultury i nauki języków, uniwersytety, a także szkoły. Od czasu jego ustanowienia w roku 2001, który ogłoszono Europejskim Rokiem Języków, Europejski Dzień Języków obchodzony jest, co roku.

Więcej…
 

Wpłaty za obiady

Email Drukuj PDF

WPŁATY ZA OBIADY

- 60 zł uczeń

- 114,80 zł nauczyciel

(za okres od 04.10. - 31.10.2018r.)

Więcej…
 

NOCNE BIEGANIE W LESIE PIETRASZE

Email Drukuj PDF

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W LESIE PIETRASZE

Galeria

27.09.2018r. na budowanych narciarskich trasach biegowych w Lesie Pietrasze Szkoła Podstawowa Nr 32 z UKS Hubal Białystok zorganizowali pierwsze nocne biegi przełajowe w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. W 7 biegach wystartowało ponad 150 adeptów biegania, ale w tym dniu "prawie" najważniejsi byli rodzice.
Pełne wyniki opublikujemy nieco później, a dzisiaj prezentujemy "mało profesjonalny" fotoreportaż. Tak, jak uczyliśmy się, jak takowe zawody przeprowadzić, tak też ja muszę nauczyć się fotografii nocnej i w dodatku sportowej. Jedno jest pewne: już teraz dziękujemy dwóm głównym organizatorom panom Andrzejowi Walickiemi i Dariuszowi Ralickiemu.

Lech Szargiej

 

Dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/2019 ....

Email Drukuj PDF

... do potrzeb zdających ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym oraz cudzoziemców.

Więcej…
 

Europejski Dzień Języków - 26 września

Email Drukuj PDF

Europejski Dzień Języków obchodzony jest również w naszej szkole. Na lekcjach angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego przeprowadzone zostaną lekcje o kulturze danego kraju, uczniowie przedstawią wykonane przez siebie flagi różnych krajów, oraz będą mieli okazję odpowiedzieć na pytania dotyczące znajomości języków i krajów europejskich. Prace uczniów czyli plakaty i flagi zostaną wywieszone przy sali 29.  Zapraszamy do czynnego udziału

Nauczyciele języków obcych

Julita Popowska

 


Strona 5 z 176
SP32