SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Protokół z otwarcia ofert - armatki śnieżne

Email Drukuj PDF

protokół

 

TEDDY BEAR DAY-DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA NA ZAJĘCIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

25 listopada swój dzień obchodził Pluszowy Miś, dzieci w klasach 0-III świętowały ten   dzień również na zajęciach z języka angielskiego. Uczyliśmy się nazywać części ciała   misia, śpiewaliśmy mu piosenkę a w klasach było pełno wyjątkowych gości-oczywiście   zaproszonych przez dzieci, ich własnych pluszaków.

Izabela  Orłowska-Bernaziuk

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

SZKOLNE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Email Drukuj PDF

Galeria

22 listopada br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który wzorem lat ubiegłych zorganizowali uczniowie należący do Koła Szkolnego Wolontariatu. W tym dniu rozdawane były papierowe listki, na których można było napisać pozdrowienia lub po prostu coś miłego. Listki przyklejane były w czasie przerwy na przygotowanym wcześniej przez wolontariuszy drzewie Życzeń i Pozdrowień, znajdującym się na korytarzu szkolnym. Światowy Dzień Życzeń i Pozdrowień obchodzi się w bardzo prosty sposób, wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiej osoby. Czasem życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą o wiele więcej niż zwykła rozmowa. Ideą tego dnia jest sprowokowanie, żeby spojrzeć na codzienność inaczej, skończyć z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnieć o nienawiści, zemście, wrogości i innych mało przyjemnych słowach.

Opiekun Koła Szkolnego Wolontariatu:

Anna Kondraciuk

 

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Email Drukuj PDF

Galeria

25 listopada swoje święto obchodzi jedna z najbardziej popularnych zabawek na świecie – MIŚ.  Pluszowa maskotka, kojarząca się nam z beztroskim dzieciństwem była dzisiaj głównym bohaterem spotkania w bibliotece szkolnej. Do wspólnego świętowania zaprosiłyśmy dzieci z klas zerowych, które przyniosły ze sobą swoje ulubione przytulanki misiowe. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć czytania opowiadań o misiach. Dodatkową  atrakcją były przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy prezentacje multimedialne: „ 25 listopada Dzień Pluszowego Misia”, „Opowieść o Kubusiu Puchatku” oraz wystawa książek i kolekcja misiów. Spotkanie zakończyłyśmy wręczeniem Dyplomów Przyjaciela Pluszowego Misia.

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka.

 

 

Jak uczciliśmy 100 – lecie niepodległości naszej Ojczyzny !

Email Drukuj PDF

W tym roku obchodziliśmy piękną uroczystość. Nasza Ojczyzna 100 lat temu odzyskała swoją niepodległość !

Galeria

Więcej…
 


Strona 5 z 185
SP32