SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Mistrzostwa Podlasia Szkół w narciarstwie Biegowym 2018

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

13 lutego 2018r. na sztucznych trasach narciarskich Lasu Pietrasze odbyły się Mistrzostwa Podlasia Szkół organizowane przez PW SZS w Białymstoku. Wyniki i materiał zdjęciowy Pauliny Jakubik (na prośbę Lecha Szargieja - dziękuję) w załączeniu.
Kolejne zawody już w przyszłym tygodniu, a będzie to prawdopodobnie Bieg Hubala (zdecydują w Tomaszowie Roszkowski i Staręga).
Pozdrawiam Lech Szargiej

 

Językowe obozy edukacyjne. Anglia- Walia

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

W związku z wizytą reprezentanta z Fundacji Język i Nauka w sprawie wyjazdu do Anglii i Walii, która odbędzie się w trakcie spotkań z rodzicami dnia 15.02.2018r. o godz. 17:00 wszyscy zainteresowani mogą wczesniej zapoznać sie z informacjami umieszczonymi w ulotce, która znajduje sie  poniżej w umieszczonym linku.

Anglia Walia projekt edukacyjny

Edukacyjne obozy językowe Fundacja Język i Nauka

Julita Popowska

 

Uwaga nauczyciele SP32

Email Drukuj PDF

Przypominam, że od teraz logujemy się do dziennika elektronicznego z kontami z aktualnej domeny szkolnej, np:

t.makuszewski@sp32.edu.pl

Wiadomości ze starych kont przeniosłem na nowe konta. Hasła do poczty pozostały takie same.

Proszę poinformować ewentualnych zainteresowanych i dawnych korespondentów o zmianie adresu.

Trzeba jednak wykonać proces przywrócenia dostępu do dziennika elektronicznego, ponieważ system Vulcan traktuje zmianę części adresu email, jak podanie nowego adresu.

Dlatego należy wykonać:

Wchodzimy na stronę dziennika przez stronę szkolną: sp32.edu.pl

wybieramy „zaloguj się”-->  „przywróć dostęp” --> podajemy e-meila, zaznaczamy opcję „nie jestem robotem” i wybieramy „wyślij wiadomość”

logujemy się na stronę poczty: poczta.nazwa.pl

sprawdzamy wiadomość od Vulcanu, wchodzimy w link i tam ustalamy nowe hasło do dziennika, może być ostatnio używane.

UWAGA:

Jeżeli po poprawnym wypełnieniu powyższych informacji, nie pojawiła się na poczcie wiadomość od Vulcana, należy przed wykonaniem przywracania wyrzucić niepotrzebne wiadomości ze skrzynki i opróżnić kosz. - Problemem jest zapełnienie skrzynki.

Tomasz Makuszewski

 

06.02.2018 -DBI

Email Drukuj PDF

Dzień Bezpiecznego Internetuświęto obchodzone w całej Europie w pierwszej połowie lutego. Jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych[1].

Od 2004 roku w 45. krajach na świecie, w tym również w Polsce, Dzień Bezpiecznego Internetu był dotychczas (styczeń 2018) obchodzony jedenastokrotnie. Został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu "Safer Internet"[1]. Chodzi głównie o to, by dzieci i młodzież nie były narażone na niebezpieczeństwa w trakcie korzystania z zasobów internetowych.

W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz NASK, odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce.

Co roku, organizatorzy zachęcają szkoły, organizacje pozarządowe, firmy i prywatne osoby do realizowania przez cały luty lokalnych inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

 

VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu "Wirtualny spacer po szkole"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

więcej informacji

 


Strona 7 z 149
SP32