SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

XVII Turniej Piłkarski w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

17.11.18 (sobota) na hali sportowej SP 32 odbył się kolejny, już XVII Turniej Piłkarski w Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym roku była to okrągła, 100 rocznica, więc młodzież zgromadzona na Turnieju rozpoczęła rozgrywki od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego oraz od wciągnięcia flagi narodowej na maszt (flagowy- Dominik Pogorzelski, kl.IVa).

Więcej…
 

Wycieczkowe wspomnienia klas 4 c oraz 4 d...

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Galeria

13.11.2018 r. dwie klasy czwarte udały się na ciekawą wycieczkę. Miały okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko edukacyjne pt. „MAGICZNA PODRÓŻ - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” w wykonaniu Baletu i Orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz aktorów w reżyserii Zbigniewa Kułagowskiego. Przedstawienie odbyło się w sali widowiskowo – edukacyjnej w siedzibie Zespołu -  MATECZNIK MAZOWSZE CENTRUM FOLKLORYSTYCZNE w Otrębusach – szlacheckiej wsi polskiej w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. Magiczny świat współczesnego teatru zaprosił swoich widzów w niezwykłą podróż!

Więcej…
 

ADVERTISEMENT

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Konkurs odbędzie się dnia 28 listopada 2018r w sali nr 30 o godz10.30. Zainteresowanych uczniów zapraszamy do nauczycieli języka angielskiego.

organizatorki: Anna Tichoniuk

Julita Popowska

Elżbieta Kłoszewska

Agnieszka Jemielity

 

Podsumowanie V edycji projektu Białostockie Talenty XXI wieku

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Uczniowie SP 32 to Białostockie Talenty XXI wieku

Więcej…
 


Strona 7 z 185
SP32