SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Email Drukuj PDF

Galeria

21 listopada br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który wzorem lat ubiegłych zorganizowali uczniowie należący do Koła szkolnego wolontariatu. W tym dniu przy wejściu do szkoły rozdawane były papierowe listki, na których można było napisać pozdrowienia lub po prostu coś miłego. Listki przyklejane były w czasie przerwy na przygotowanym wcześniej przez wolontariuszy drzewie Życzeń i Pozdrowień, znajdującym się na korytarzu szkolnym. Światowy Dzień Życzeń i Pozdrowień obchodzi się w bardzo prosty sposób, wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiej osoby. Czasem życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą o wiele więcej niż zwykła rozmowa. Ideą tego dnia jest sprowokowanie, żeby spojrzeć na codzienność inaczej, skończyć z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnieć o nienawiści, zemście, wrogości i innych mało przyjemnych słowach.

Opiekun Koła szkolnego wolontariatu:

Anna Kondraciuk

 

 

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Przyjaciele naszej Szkoły!

Email Drukuj PDF

W dniach 21.11 - 6.12 odbywać się będzie w naszej szkole

zbiórka słodyczy dzieciom z Domu Dziecka nr 2 im. I. Białówny w Białymstoku

Jest to już kolejna akcja naszej  małej pomocy i próba wywołania uśmiechów na buziach tych dzieci. Działamy przy pomocy uczennic z klas II i III gimnazjum. Słodycze będą zbierały nasze wolontariuszki ale można je też zostawiać w sali 29. Słodkie upominki zawieziemy dzieciom w grudniu a jest to tylko część naszej akcji, gdyż nasza wizyta w Domu Dziecka to też kilka godzin zabawy z dziećmi, czytania im książeczek oraz gry i inne atrakcje, które bezinteresownie przygotowują uczennice naszego gimnazjum.

Nasze motto to:

SZCZĘŚCIE TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, JEŚLI SIĘ JĄ DZIELI

(A. Schweitzer)

Prosimy o pomoc,

Marta Kowalczuk

Anna Tichoniuk

Paulina Derpeński

 

Turniej Badmintona dla uczniów klas czwartych

Email Drukuj PDF

W dniu 18.11.17. na hali badmintonowej SP 32 odbył się Turniej Badmintona dla uczniów klas czwartych naszej szkoły. Chłopcy grali systemem "do dwóch przegranych pojedynków" , a dziewczęta "każdy z każdym". Oto wyniki:

Więcej…
 

Komunikat z posiedzenia komisji konkursu fotograficznego IX edycji Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy” ph. „Skarby ukryte w wodzie”

Email Drukuj PDF

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Jury  w składzie :

  1. 1. Zuzanna Butkiewicz-Wakuluk – fotograf, instruktor Działu Organizacji Imprez Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku,
  2. 2. Czesław Zdanowicz – prezes Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego
  3. 3. Jerzy Żebrowski – fotograf, od lat współpracuje z Białostockim Teatrem Lalek oraz lokalną prasą (m. in. Gazeta Wyborcza)

w dniu 15.11.2017 r. po obejrzeniu 161 zdjęć nadesłanych z 20 placówek zdecydowała przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria I – szkoły podstawowe:

Nagrody otrzymują:

  • Julia Dąbrowska, lat 10, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, nauczyciel Jacek Sokołowski,  za prace: „Na brzegu”, „W cieniu”, „Na wodzie”
  • Paweł Suszko, lat 11, Szkoła Podstawowa nr 32 im. majora H. Dobrzańskiego, nauczyciel Genowefa Poliszkiewicz, za pracę „Skarby ziemi”

Wyróżnień nie przyznano

Więcej…
   


Strona 7 z 137
SP32