SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

UROCZYSTOŚĆ DLA SUPER OLIMPIJCZYKÓW SZKOŁY

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

21 czerwca 2017r. o godzinie 12.30 na małej sali gimnastycznej odbędzie się uroczystość podsumowująca super osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Nr 6 w Białymstoku. Przy okazałym torcie ufundowanym przez Radę Rodziców ZS 6, dyrektor szkoły Lech Szargiej, super olimpijczykom i ich trenerom wręczy specjalne podziękowania, a przewodnicząca RR Anna Witkowska - znakomite nagrody książkowe.

Lech Szargiej

Galeria

SUPER LAUREACI  ZESPOŁU SZKÓŁ NR 6 W BIAŁYMSTOKU

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

(Laureaci konkursów przedmiotowych, mistrzowie województwa w sporcie szkolnym, medaliści finałów krajowych w sporcie szkolnym)

KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2016/2017:

Więcej…
 

20.06.2017 - DZIEŃ MATEMATYKI W PG 12

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Galeria

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego na hali badmintonowej odbyły się uroczystości Dnia Matematyki naszego gimnazjum. Całość była prowadzona przez uczniów klasy 3c, to jest Weronikę Sokólską i Dawida Wojciulika, którzy po przywitaniu kolejno omawiali konkursy i ciekawe matematyczne przygody, w których uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum. Nie było to jednak zwykłe opowiadanie. Co chwila prosili o zabranie głosu również innych uczniów, którzy bezpośrednio brali udział w danym wydarzeniu, bądź też zostali jego laureatami. Podczas tej uroczystości była wyświetlana prezentacja w Power Point ze zdjęciami i filmami. Pani Dyrektor rozdawała laureatom dyplomy i nagrody.

Zaprezentowane zostały następujące matematyczne wydarzenia:

Więcej…
 

Spotkanie z rodzicami uczniów PG Nr 12 w sprawie efektów udzielonej pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Email Drukuj PDF

21.06.2017r. godz.15.00-16.00 sala nr 29

 

Wyniki rekrutacji do świetlicy i na obiady

Email Drukuj PDF

W holu głównym Szkoły zostały wywieszone wyniki rekrutacji do świetlicy i na obiady w roku szkolnym 2017/2018.

Wszelkie niejasności – prosimy wyjaśniać w świetlicy z p. Grażyną Popielarz

Życzymy udanych wakacji!

 

Paweł Żurakowski uczeń klasy II C gimnazjum – Zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu z języka niemieckiego Weltsprachen Jugend!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Na początku kwietnia b/r chętni uczniowie gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie z języka niemieckiego Weltsprachen Jugend zorganizowanym przez wydawnictwo Synapsa. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu gramatyczno – leksykalnego sprawdzającego znajomość języka niemieckiego. Najlepszym okazał się uczeń z klasy II C naszego gimnazjum – Paweł Żurakowski, który w 100% rozwiązał poprawnie test i jak się okazało zdobył tytuł laureata, czyli miano najlepszego z uczestników konkursu nie tylko w naszej szkole, ale i w całym kraju. Pozostali uczniowie otrzymali imienne dyplomy uczestnictwa oraz książkę Repetytorium gramatyczne z języka niemieckiego. Celem przeprowadzonego konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów oraz podnoszenie poziomu i doskonalenie umiejętności językowych młodzieży. Wszystkim uczniom zaangażowanym w konkurs należą się ogromne podziękowania za włożony wysiłek oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w/w konkursie.

Więcej…
 


Strona 8 z 125
ZS6