SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

NOWA KADENCJA 2018-2021 WŁADZ RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 32 Z ODDZIAŁAMI PG NR 12 W BIAŁYMSTOKU

Email Drukuj PDF

13 listopada 2018 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców SP Nr 32 w Białymstoku z udziałem 30/37 przedstawicieli poszczególnych klas, co stanowiło wystarczającą frekwencję do podejmowania wszelakich uchwał.
Najpierw podsumowano miniony rok szkolny 2017/2018. Zwrócono uwagę na wykonywane zadania przez Prezydium Rady Rodziców, były też wątpliwości, na które  odpowiadali odpowiednio przewodniczący oraz dyrektor szkoły. Po dyskusji oraz sprawozdaniu Komisji Rewizyjnej zebrani rodzice z poszczególnych klas udzielili absolutorium ustępującym władzom rodzicielskim w szkole. Podziękowano także za dotychczasową pracę, a w szczególności Panu Jerzemu Supronikowi, który został honorowym członkiem Prezydium  Rady Rodziców.
Skład nowych władz Rady Rodziców jest następujący:

Więcej…
 

PROTOKÓŁ Z posiedzenia Komisji dotyczącej szkolnego konkursu plastycznego ph.: „Moja szkoła - 50 lat minęło ...”, zorganizowanego przez Świetlicę, który odbył się 07.11.2018r. w Szkole Podstawowej Nr 32 w Białymstoku.

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

W konkursie udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Dostarczono  38 prac.

Komisja w składzie:

  1. mgr Joanna Brzozowska
  2. mgr Barbara Jakimowicz
  3. mgr Anna Otapowicz

dokonała oceny prac uczestników w trzech  kategoriach wiekowych  i przyznała nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Więcej…
 

Uwaga uczniowie SP32 - przedmiotowy konkurs z informatyki

Email Drukuj PDF

Zapraszam wszystkich uczniów, który zapisali się na konkurs z informatyki, na szybkie przypomnienie wiadomości w najbliższy czwartek 14.30 i 15.20 do sali 28. Można przyjść na wybraną godzinę. Konkurs już w najbliższy poniedziałek.

Tomasz Makuszewski

 

09.11. Apel z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

 

Samorząd Uczniowski czyta najmłodszym :)

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

W  październiku Samorząd Uczniowski SP 32 przeprowadził akcję ,,Czytanie dzieciom”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy 8b: Kinga Grondzka, Kamila Ziółkowska, Krystian Kluczuk, Oksana Wróbel, Weronika Orzel, Patrycja Masalska, Kamila Kozłowska, Jakub Gryka i Marcin Filianowicz. Celem akcji było promowanie czytelnictwa.

Ochotnicy podzielili się na małe – dwu- lub trzyosobowe zespoły, by przez cały miesiąc raz w tygodniu czytać naszym młodszym rówieśnikom z przedszkola oraz klas zerowych. Taka ’’sesja czytelnicza’’ trwała od dwudziestu do trzydziestu minut. Po zaprezentowaniu przygotowanego na dany dzień tekstu, czytający zadawali młodym słuchaczom kilka pytań związanych z treścią utworu. Dzieci uważnie słuchały swoich starszych kolegów i koleżanek; ich duże zainteresowanie wzbudzały również ilustracje umieszczone w przyniesionych książkach.

Współcześnie propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych jest niezwykle istotne, ponieważ rozwija to ich wyobraźnię, wzbogaca zasób słownictwa, wdraża do samodzielnego myślenia, a także kształtuje nawyk regularnego czytania oraz zdobywania wiedzy i – co najważniejsze – zapobiega uzależnieniu od wszelkiego rodzaju  mediów.

Więcej…
 


Strona 8 z 185
SP32