SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Ogłoszenie

Email Drukuj PDF

Biblioteka szkolna prosi o zwrot wypożyczonych książek do dnia 10.06.2018. Dziękujemy.

 

BANK Z NAGRODAMI V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ROZBITY !!!!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Galeria

21 maja 2018r. w SP38 w Białymstoku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w V Edycji Wojewódzkiego Konkursu <<Влюбиться в Россию>> Zakochać się w Rosji. Do organizatora konkursu wpłynęło 50 prac związanych z tematem zwyczajów i tradycji w Rosji. Jurorzy mieli trudne zadanie, aby wybrać te najlepsze. Przyznano w sumie 16 nagród w kategorii szkoła podstawowa i gimnazjum, z czego 8 trafiło do uczniów naszej szkoły.

Nagrodzeni uczniowie:

Więcej…
 

Sprawozdanie ze szkolnego konkursu „Bohaterowie rosyjskich bajek”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

22.05.2018r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs z języka rosyjskiego pt.: "Герои русских сказок". Kultowi bohaterowie rosyjskich bajek są nietuzinkowi i niektórych z nich znamy także w Polsce. Niewątpliwie największą popularnością w obu krajach cieszą się Masza i Niedźwiedź. Nasi uczniowie darzą tych bohaterów ogromną sympatią. Wilk i Zając to starodawne czasy, jednak bardzo lubimy te postacie. Dzięki  ogromnym zdolnościom i pomysłowości naszych uczniów mogliśmy zaprzyjaźnić się także z Kiwaczkiem (Czeburaszek) - tropikalnym zwierzątkiem, które do dużego miasta trafiło przez przypadek oraz Rybakiem i złota  rybką, która spełniała życzenia.

Więcej…
 

STYPENDIA SPORTOWE 2018 PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU

Email Drukuj PDF

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 24 maja 2018r. o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Osobiście z rąk Pana Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego certyfikaty stypendialne odebrali: Agata Dakowicz, Magda Kułakowska i Konrad Baranowski.

S t y p e n d y ś c i   2 0 1 8:

Więcej…
 

XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Email Drukuj PDF

Harmonogram

 


Strona 8 z 167
SP32