SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

40 KLUBOWE MISTRZOSTWA EUROPY W BADMINTONIE KOMUNIKAT 2:

Email Drukuj PDF

Wiemy, że w Białymstoku wystartuje 14 drużyn z 12 państw: BELGIA, CZECHY, FRANCJA, HISZPANIA, LUKSEMBURG, ŁOTWA, NORWEGIA, POLSKA, PORTUGALIA, ROSJA, SŁOWACJA i WŁOCHY. Spodziewaliśmy się większej ilości drużyn.
Francja może przysłać 2 drużyny, gdyż oprócz aktualnego Mistrza Francji, prawo obrony tytuły sprzed roku przysługuje drużynie z tego kraju. Dwa zespoły będziemy mieli z Polski: aktualny Mistrz drużyna SKB Litpol Malow Suwałki oraz gospodarz Mistrzostw drużyna UKS Hubal Białystok. Uczestników zawodów poznamy za kilka dni, a także w wyniku losowania zostaną wówczas ustalone 4 grupy eliminacyjne.
Przypomnijmy, pierwszy raz w historii Polski, Klubowe Mistrzostwa Europy w roku 2018 rozegrane zostaną w Białymstoku na hali Zespołu Szkół Rolniczych, a uroczystość otwarcia Mistrzostw odbędzie się na hali badmintonowej Szkoły Podstawowej Nr 32. Przewidujemy, iż ta hala będzie także oficjalną halą treningową.

Państwa w 40 KME 2018

Lech Szargiej

 

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Ekologiczno - Plastycznego "Śmiecioludek" dla klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku w roku szkolnym 2017/2018

Email Drukuj PDF

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Jolanta Jabłońska, p. Barbara Jakimowicz, p. Halina Piech.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych i kształtowanie aktywnej postawy ekologicznej.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy przestrzennej, modelu Śmiecioludka, czyli postaci zrobionej z surowców wtórnych(papier, puszki, szkło, butelki PET, plastik, tkanina, metal, itp)

Konkurs był przeprowadzony w kwietniu - maju 2018r.

Galeria

Więcej…
 

Sprawozdania ze Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas Drugich

Email Drukuj PDF

9 maja 2018 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Drugich.

Za główne cele konkursu przyjęto:

Więcej…
 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W BADMINTONIE "Wielkopolska 2018"

Email Drukuj PDF

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH HALOWYCH WIELKOPOLSKA 2018 - W BADMINTONIE, 11-13.05.2018r. Tarnowo PodgórneDOBRY WYSTĘP PODLASIAKÓW!
W dniach 11-13.05.2018r. w  wielkopolskim Tarnowo Podgórne rozegrano finały OOM w badmintonie. Podlaskie reprezentowało 8 badmintonistów z SKB Suwałki i 3 z UKS Hubal Białystok. W sumie wróciliśmy tylko z 2 brązowymi medalami: Aleksandra Radziszewska i Anastasija Kosenchuk (obie z Hubala) i drugim miejscem SKB Suwałki w klasyfikacji klubowej. Trenerzy: Jerzy Dołhan, Paweł Lenkiewicz i Marcin Dernoga liczyli na dużo więcej, ale chyba ważniejszym jest fakt, że podlaskie znów się liczy w kraju w kategorii juniora młodszego.
Teraz przed nami Klubowe Mistrzostwa Europy 18-23.06.2018r. w Białymstoku z udziałem SKB LITPOL MALOW Suwałki i UKS Hubal Białystok, gdzie młodzi badmintoniści naszego regionu będą mogli "podpatrywać" najlepszych badmintonistów EUROPY i nie tylko, by za rok w OOM było już bardzo dobrze.

Lech Szargiej

 

ANNOUNCEMENT

Email Drukuj PDF

Dnia 29 maja o godz 8.50 w Sali 30  odbędzie się szkolny konkurs klas drugich gimnazjalnych Grammar Champion. Zwycięzcy otrzymają dyplom, słodki upominek oraz ocenę cząstkową celującą z przedmiotu.

Kandydatów prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego p.A.Tichoniuk, p.M.Kowalczuk i p.M.Karpowicz

Good luck!!!

 


Strona 10 z 167
SP32