SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

6 BIAŁOSTOCKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Email Drukuj PDF

Galeria

W ramach 6 Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom naszą szkołę odwiedzili zaproszeni goście: pani Hieronima Dzierma - viceprezes Związku Sybiraków oraz była nauczycielka naszej szkoły, pan Zbigniew Kiertowicz - dyrektor Banku Ochrony Środowiska, panowie Norbert Sieradzki i Tomasz Kamiński - policjanci.

W spotkaniach uczestniczyły dzieci z klas I - III oraz uczęszczające do świetlicy szkolnej. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w czytaniu. Spotkania bardzo się dzieciom podobały.  Do zobaczenia za rok.

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka

 

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA WIEDZY O AIDS/HIV

Email Drukuj PDF

W kwietniu 2017 roku w Publicznym Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku odbyły się eliminacje do etapu powiatowego Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o AIDS/HIV organizowane przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Białymstoku (wspieraną przez Urząd Wojewódzki, Marszałkowski i Urząd Miasta). Celem Olimpiady było pogłębienie wiedzy o AIDS i HIV, jak również zwiększanie świadomości o istocie tej choroby  sposobach zarażenia wirusem HIV.

Galeria

Więcej…
 

KONKURS EKOLOGICZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Email Drukuj PDF

W maju 2017 roku  nasi uczniowie wzięli  udział w II edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego . Konkurs organizowanym był przez SP Nr 12 w Białymstoku, a jego cele to:

Galeria

Więcej…
 

VII EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO – IV LO w Białymstoku

Email Drukuj PDF

W dniu 16 lutego 2017 roku w naszym gimnazjum odbył się szkolny etap VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem „Światło i powietrze”. Pięcioro naszych uczniów zmagało się (online) z pytaniami z zakresu biologii, fizyki, chemii i geografii. Wszyscy uzyskali wysokie wyniki (ponad 75%),a  Przemek Burak jako jeden z ośmiorga uczniów w województwie przeszedł do kolejnego etapu. W dniu 17 marca 2017 roku Przemek wraz z nauczycielem i siedmioosobową publicznością ze swojej klasy udali się do IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku na dalsze potyczki przyrodnicze. W półfinale uczestnicy odpowiadali na  4 wybierane przez siebie pytania. Czterech najlepszych półfinalistów przystąpiło do rozgrywek finałowych. Finaliści zmagali się w 3 kategoriach: "Wiem, widziałem", "Potrafię" i "Vabank". Przemek walczył dzielnie, ale trzeba przyznać, że trafiał na bardzo trudne pytania. Tym razem nie udało się zdobyć tytułu Najlepszego Przyrodnika Województwa, ale z uśmiechem na ustach, dyplomem, upominkiem wrócił do szkoły. Ponadto w IV LO spotkaliśmy naszych absolwentów, którzy z chęcią oprowadzili swoich młodszych kolegów po szkole i zachęcali do wyboru szkoły.

Galeria

Barbara Dębska, Dorota Szmidt, Agata Wrona, Katarzyna Zaniewska

 

Sprawozdanie z etapu kwalifikacji do IV edycji projektu BIAŁOSTOCKIE TALENTY XXI WIEKU

Email Drukuj PDF

W roku szkolnym 2016/2017 Urząd Miasta za pośrednictwem CKU w Białymstoku po raz kolejny zaprosił uczniów naszego gimnazjum do udziału w  projekcie Białostockie Talenty XXI wieku.

Głównym celem IV edycji projektu Białostockie Talenty XXI wieku jest wsparcie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Białegostoku w zakresie pracy z uczniami szczególnie uzdolnionymi w obszarze nauk matematyczno-przyrodniczych w ścisłej współpracy z podlaskimi uczelniami i pracodawcami.

Cele szczegółowe projektu to:

Więcej…
 


Strona 10 z 125
ZS6