SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Konkurs fotograficzny "Osobliwości przyrodnicze podlasia"

Email Drukuj PDF

regulamin

 

Wywiadówka profilaktyczna dla rodziców uczniów z klas V-VIII SP

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo.

Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie z pracownikiem ETAP- Ośrodka Profilaktyki i Terapii dla Młodzieży i Dorosłych w Białymstoku w dniu 10.12. 2018 r. (poniedziałek) na godzinę 17.00 do małej sali gimnastycznej (przy sekretariacie szkoły) na temat powszechności wśród dzieci i młodzieży zjawiska CYBERPRZEMOCY. W trosce o dobro  i bezpieczeństwo w sieci Państwa dzieci, liczymy na udział w zaproponowanym spotkaniu. Przewidywany czas spotkania - ok.45 minut.

Anna Otapowicz

   

Sprawozdanie z Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej „ ISKRA CUP” w Bydgoszczy.

Email Drukuj PDF

W dniach 3-4 listopada w hali sportowej BKS Chemik w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej „ ISKRA CUP” . W zmaganiach  łącznie udział wzięło 36 zespołów  z całej Polski. Do rywalizacji przystąpiło 20 zespołów w kat. dwójek i 16 zespołów w kat. trójek.  W  zawodach w  kat. dwójek wzięła udział drużyna  UKS Hubal Białystok ,którą reprezentowali  Michał  Wajszczuk oraz Wojciech Walicki pod okiem trenera Andrzeja Walickiego. W pierwszym dniu rozgrywek drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 10 zespołów i rywalizowały w  systemem każdy z  każdym. Po emocjonujących dziewięciu  pojedynkach  Hubal Białystok  wyszedł ze swojej grupy z drugiego miejsca przygrywając tylko jeden mecz z zespołem MKS Bzura Ozorków  i awansował do pierwszej czwórki. W drugim dniu turnieju drużyna Hubala rozegrała 3 zacięte mecze na bardzo wysokim poziomie. Największe emocje towarzyszyły chłopcom w  starciu  z  zespołem z Torunia. Po zaciętej walce wygrali 2:0 zachowując szansę na pierwsze miejsce. Ostatecznie chłopcy  zajęli 2 miejsce ulegając po raz drugi zespołowi MKS Bzura Ozorków.

film - mecz półfinałowy (wymagana możliwość odtwarzania mp4 w przeglądarce)

Andrzej Walicki

 

I Ty zostań Świętym Mikołajem – Podaruj książki bibliotece szkolnej

Email Drukuj PDF

Wszystkich czytelników i sympatyków biblioteki zapraszamy do włączenia się w 8 edycję akcji "I Ty zostań Świętym Mikołajem – Podaruj książki bibliotece szkolnej".

Jeśli w domu na półce masz książki, których już nie czytasz lub nie są Ci potrzebne, przekaż je bibliotece szkolnej. Na pewno znajdą się chętni, aby je przeczytać.

Regulamin:

  1. Akcja trwa do 11 stycznia 2019 r.
  2. Do biblioteki można przekazać lektury z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej, literaturę piękną, młodzieżową i dla dorosłych, biografie, literaturę popularnonaukową i inne
  3. Stan książek musi być dobry.
  4. Najlepiej, gdyby to były książki wydane po 2000 roku.
  5. Książki przekazujemy do biblioteki SP 32.
 


Strona 2 z 185
SP32