SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Lista osób zaproszonych na Galę 20-lecia UKS Hubal Białystok

Email Drukuj PDF

Witam pięknie.
Oddolnie nie uzyskałem satysfakcjonujących propozycji, jak mamy przygotować uroczystość 20-lecia UKS Hubal Białystok, zatem zmuszony byłem to uczynić już w wąskim gronie współpracowników. Moja decyzja jest następująca: w uroczystej Gali udział biorą wytypowane przeze mnie osoby zapisane na dołączonej liście. Bezwzględnie umieściłem też te osoby, które wysłały do mnie aplikację (bo tylko one z własnej inicjatywy zechciały na Galę przyjść, a inni na prezesa się obrazili?).
Żeby nie było żadnych wątpliwości informuję, iż obchody 20-lecia podzieliłem na kilka części: Gala z bankietem - 21.11.2015r. godzina 18.00 (nagrodzę najlepszych grawertonem lub dyplomem i te osoby dokonają aktu dekoracji najlepszych tancerzy) oraz specjalnym medalem podczas innych zawodów sportowych i uroczystości. Przyjąłem zasadę, że medal otrzyma Hubalczyk reprezentujący nasz klub podczas co najmniej Mistrzostw Polski zaczynając od młodzika oraz dodatkowo osoby zaproszone na Galę.
Pozdrawiam Lech Szargiej

lista osób zaproszonych

 

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Email Drukuj PDF

20 listopada już po raz czwarty będziemy obchodzili w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu przy wejściu do Gimnazjum wolontariusze będą rozdawali listki, na których będzie można napisać pozdrowienia lub po prostu coś miłego. Listki zawieszane będą na  drzewie życzeń i pozdrowień na korytarzu szkolnym przy wejściu do Gimnazjum. Światowy Dzień Życzliwości obchodzi się w bardzo prosty sposób, wystarczy uśmiechnąć się i być uprzejmym dla drugiej osoby. Czasem życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą o wiele więcej niż zwykła rozmowa. Ideą tego dnia jest sprowokowanie, żeby spojrzeć na codzienność inaczej, skończyć z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnieć o nienawiści, zemście, wrogości i innych mało przyjemnych słowach. 20 listopada rozglądając się wokół siebie podajmy rękę sąsiadowi, sąsiadce przytrzymajmy drzwi, zróbmy niespodziankę obcym osobom mówiąc im „dzień dobry” lub życząc im „miłego dnia”.

 

Ogłoszenie o zamówieniu publicznym

Białystok: Wykonanie przebudowy i rozbudowy hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 6 w Białymstoku o badmintonową halę sportową wraz z zapleczem socjalnym
Numer ogłoszenia: 310020 - 2015; data zamieszczenia: 17.11.2015
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe.

Ogłoszenie dotyczy:

Więcej…
 

Panie z naszej biblioteki promują czytelnictwo

Email Drukuj PDF

 

Święta tuż tuż, e-Kartkę stwórz! Konkurs Ministerstwa Środowiska

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich entuzjastów grafiki oraz animacji do wzięcia w udziału w świątecznym konkursie Ministerstwa Środowiska "e-Kartka". Konkurs polega na wykonaniu elektronicznej kartki świątecznej w dwóch kategoriach:

1) GRAFIKA

2) ANIMACJA

Szczegółowe informacje na stronie: http://ekoswieta.eu

Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada 2015 r.

Zapraszamy serdecznie!

 


Strona 124 z 167
SP32