SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

UDZIAŁ UCZNIÓW KLAS 0-3 W AUDYCJI MUZYCZNEJ „KOSMICZNE PIOSENKI”

Email Drukuj PDF

Galeria

3 listopada 2015r. muzycy Filharmonii Białostockiej zapoczątkowali już kolejny cykl audycji w naszej szkole. Tym razem mali widzowie wzięli udział w spektaklu muzycznym pt. „Kosmiczne piosenki” . Dzieci w towarzystwie Pani Astronom i artystów aktywnie uczestniczyły w zabawach i świetnie się przy tym bawiły.  W trakcie przedstawienia uczniowie poznali takie pojęcia muzyczne jak: legato, staccato, piano oraz forte. Była to bardzo ciekawa lekcja muzyki.

 

Danuta Kurzyna

 

Organizacja pracy Publicznego Gimnazjum nr 12 w dniach 9 - 13.11.2015 r. w czasie egzaminów próbnych klas III

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

1. Organizacja pracy gimnazjum 9.11.2015 r. (poniedziałek) w czasie egzaminu próbnego klas III z języka polskiego.

Od 750 rozpoczynamy czynności organizacyjne: wpuszczamy uczniów do klas zgodnie z listą, sprawdzamy legitymacje szkolne, rozdajemy arkusze i zapoznajemy uczniów z instrukcją dla ucznia. Uczniowie kodują arkusze.

Więcej…
 

CZYTAM SOBIE W BIBLIOTECE

Email Drukuj PDF

Galeria

Do udziału w projekcie "Czytam sobie w bibliotece" zaprosiłyśmy uczniów klasy 0 a i I d. Podczas zajęć dzieci wysłuchały treści książeczek (podarowanych przez organizatorów akcji), obejrzały prezentacje multimedialne oraz wzięły udział w zabawie wykonując prace według własnych pomysłów.

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka.

 

20 LAT UKS HUBAL BIAŁYSTOK

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!

21.11.2015r. zorganizuję skromną uroczystość 20-lecia naszego klubu przy okazji ogólnopolskiej imprezy tanecznej o Puchar 20-lecia UKS Hubal Białystok, która trwać będzie w godzinach od 11.00 do 20.00. Główna gala przewidziana jest na godzinę 18.00, podczas której będę chciał nagrodzić najwybitniejsze postacie naszego klubu specjalnym medalem oraz okolicznościowym poczęstunkiem.

Więcej…
 

BIAŁY ORLIK BIAŁYSTOK-PIETRASZE JUŻ W KOSZU!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

BIAŁY ORLIK BIAŁYSTOK-PIETRASZE JUŻ W KOSZU!

Przed dwoma laty udało nam się pozyskać środki z budżetu obywatelskiego na budowę wypożyczalni nart i rowerów + ratrak, w tym roku chcieliśmy kontynuować nasz projekt i zaproponowaliśmy mieszkańcom Białegostoku wybudowanie 1,2 km trasy ze sztucznym naśnieżaniem i oświetleniem oraz 25 km tras oznakowanych do turystyki narciarskiej i rowerowej. Nawet pozyskaliśmy niezwykle cenne informacje o istniejącej trasie w Ramsau (Austria), ale one muszą jeszcze poczekać. Niestety, projekt teraz nie zyskał wystarczającego poparcia mieszkańców Białegostoku. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, PRZEDE WSZYSTKIM MOIM RODZICOM I UCZNIOM ZA ODDANE GŁOSY i zapewniam, że za rok lepiej się przygotuję do tego projektu i wierzę, że nam się uda.

Powinniście Państwo wiedzieć, że sukcesem byłaby liczba 3500 głosów, a mieliśmy tylko 1740. Dla mnie niewiarygodne są liczby oddanych głosów jak 8254 czy ciut mniejsze i znam mechanizm ich pozyskania. Z faktu, że nasz projekt teraz nie będzie realizowany nie oznacza, że narciarska wypożyczalnia nie zrealizuje swoich celów już w nadchodzącym sezonie. Jak będzie mróz, w Lesie Pietrasze pojawi się sztuczny śnieg i nasi uczniowie i ich rodzice będą mogli z niego skorzystać. Już teraz proponujemy zabawę w "szkółkach narciarskich" z udziałem profesjonalnych trenerów oraz szkolenie narciarskie w UKS Hubal Białystok. To nasza szkoła będzie bronić I miejsca w Polsce, a z szansami na medale w mistrzostwach Polski jest kilka narciarek i narciarzy z naszego klubu.

Lech Szargiej

 


Strona 142 z 181
SP32