SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3 Sprawozdanie z akcji "Chroń dziecięcy uśmiech"

Sprawozdanie z akcji "Chroń dziecięcy uśmiech"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Galeria

Sprawozdanie z przeprowadzenia akcji „ Chroń dziecięcy uśmiech” w Szkole Podstawowej nr 32 w Zespole Szkół nr 6 w Białymstoku

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 klasy 1-3 oraz 4-6 naszej szkoły przystąpiły do programu profilaktycznego „ Chroń dziecięcy uśmiech”.  Na początku października 2016 r. zostały rozdane nauczycielom uczącym w w/w klasach podręczniki oraz materiały edukacyjne dla dzieci. Klasy młodsze: 2 klasy pierwsze, 6 klas drugich i 6 klas trzecich przeprowadziło cykl zajęć prozdrowotnych dopasowując je do tematyki wynikającej z programu. Dzieci uczyły się jak szczotkować zęby. Dowiedziały się jakie produkty należy jeść, aby zęby były zdrowe, a także miały możliwość poznania pracy stomatologa. Niektóre klasy wykonały również plakaty promujące zdrowe zęby.

W klasach starszych: 4 klasach czwartych, 3 klasach piątych i 4 klasach szóstych zajęcia odbyły się w ramach godzin wychowawczych.

Wszyscy uczestnicy programu, zarówno nauczyciele, jak i dzieci uznali zajęcia za potrzebne i ciekawe. Miejmy nadzieję, że wiedza będzie miała przełożenie w praktyce.

Koordynatorka programu w SP 32 w Białymstoku

Barbara Jakimowicz

 

 
SP32 Klasy 0-3 Sprawozdanie z akcji "Chroń dziecięcy uśmiech"