SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3 Dzień Dziecka - bezpiecznie i sportowo

Dzień Dziecka - bezpiecznie i sportowo

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Dnia 1 czerwca na plaży miejskiej Dojlidy dzieci z klasy II F i III A uczestniczyły w pikniku profilaktycznym pod hasłem "Dzień Dziecka - bezpiecznie i sportowo".

Galeria1 Galeria2

Imprezę zorganizował Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Uczestnicy obejrzeli prezentację pojazdu służbowego Policji tzw. "miotacz wody - typu Tajfun". Uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej pod okiem ratowników medycznych Grupy Ratowniczej Stowarzyszenia SPR "Nadzieja". Uczestniczyli w biegu z przeszkodami. Obejrzeli pokaz ratownictwa wodnego, umiejętności tresury policyjnych psów służbowych oraz pokaz technik i taktyk interwencyjnych. Chętnie skorzystali ze słodkiego poczęstunku. Świetnie bawili się na dmuchanych zabawkach, placu zabaw i siłowni "pod chmurką". Sprawdzali swoją wiedzę ekologiczną i przyrodniczą na stoiskach profilaktycznych Policji, Nadleśnictwa Dojlidy i Czarna Białostocka oraz ekologicznego "Lech". Animacje z baniek mydlanych i malowania twarzy dla dzieci tworzył "Dr Clown".

Dzieci do szkoły wróciły w radosnym nastroju z dużą ilością nagród i prezentów. Ten dzień na długo zapadnie w ich pamięci.

opracowała Halina Piech

 
SP32 Klasy 0-3 Dzień Dziecka - bezpiecznie i sportowo