SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3 Dni Techniki Kolejowej

Dni Techniki Kolejowej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Galeria

Galeria2

9 czerwca dzieci z klas 0A i IIIA uczestniczyły w Dniach Techniki Kolejowej, które przebiegały pod hasłem " Bezpieczny przejazd - szlaban na ryzyko".

Impreza odbyła się w Białymstoku na ul. Wiatrakowej 36. Uczniowie obejrzeli prezentowane wyposażenie technicznej sekcji eksploatacji, w tym sprzęt ratownictwa technicznego, pojazdów i maszyn torowych oraz Straży Pożarnej i Policji. Przejechały się oryginalną drezyną "Warszawa 223". Uczestniczyły w konkursach, quizach i zabawach plastyczno-technicznych przy współudziale doświadczonych animatorów. Wysłuchały pogadanki na temat bezpieczeństwa na kolei i o pracy Służby  Ochrony Kolei (SOK). Dodatkowymi atrakcjami były nagrody, prezenty i słodki poczęstunek.

Wycieczka była udana i stała się inspiracją do ciekawych wakacyjnych podróży.

opracowała Halina Piech

 
SP32 Klasy 0-3 Dni Techniki Kolejowej