SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3 6 BIAŁOSTOCKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

6 BIAŁOSTOCKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Galeria

W ramach 6 Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom naszą szkołę odwiedzili zaproszeni goście: pani Hieronima Dzierma - viceprezes Związku Sybiraków oraz była nauczycielka naszej szkoły, pan Zbigniew Kiertowicz - dyrektor Banku Ochrony Środowiska, panowie Norbert Sieradzki i Tomasz Kamiński - policjanci.

W spotkaniach uczestniczyły dzieci z klas I - III oraz uczęszczające do świetlicy szkolnej. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w czytaniu. Spotkania bardzo się dzieciom podobały.  Do zobaczenia za rok.

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka

 
SP32 Klasy 0-3 6 BIAŁOSTOCKI TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM