SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Klasy 0-3 Wycieczka do Gospodarswta Agoturystycznego w Dawidowiźnie

Wycieczka do Gospodarswta Agoturystycznego w Dawidowiźnie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

We wrześniu uczniowie klas trzecich (a,b,e) wraz z wychowawczyniami udali się w Dolinę Biebrzy do Gospodarstwa Agroturystycznego w Dawidowiźnie. Bezpośrednio odczuliśmy bliskość natury. Aktywnie uczestniczyliśmy w powstawaniu wiejskiego chleba, który smakował wyśmienicie. Poznaliśmy tajemnice prac polowych. Widzieliśmy uprawę gorczycy. kukurydzy oraz pszenicy. Na wiejskim podwórku karmiliśmy kury i króliki. Odwiedziliśmy miejsce gdzie mieszkają bobry. W ogrodzie kopaliśmy ziemniaki, wyrywaliśmy buraki i marchewkę, zbieraliśmy pomidory i fasolę. Mogliśmy zanurzyć małe rączki w ogromnej dyni. Przez chwilę zapomnieliśmy o szkole. Zabawom na świeżym powietrzu nie było końca. Wielką atrakcją okazał się " stóg siana".

Galeria

Jesteśmy przekonani, że pobyt w tak wyjątkowym miejscu pozwolił nam lepiej poznać życie na wsi i przyczynił się do regeneracji sił przed powrotem do szkoły i czekających obowiązków.

Jolanta Jabłońska

Katarzyna Kalinowska- Raliocka

Alina Pater

 
SP32 Klasy 0-3 Wycieczka do Gospodarswta Agoturystycznego w Dawidowiźnie