SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

SP32 Klasy 0-3 Sprawozdanie ze Szkolnego konkursu plastycznego "Bezpieczny Plac Zabaw" przeznaczonego dla uczniów szkoły podstawowej w klasach 0-3

CELE OGÓLNE KONKURSU:

1. Rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci kształcenia zintegrowanego.
  2. Kształtowanie właściwych postaw w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w zabawach.
  3. Wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem na placu zabaw.
  4. Wdrażanie uczniów do umiejętności ukazywania waloru bezpieczeństwa za pomocą symboli plastycznych.
  5. Umożliwienie dzieciom spędzenia czasu na rozwijaniu własnych zdolności plastycznych i wyrabianiu umiejętności zaprezentowania ich.
  6. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ,,0” i 1-3 kształcenia zintegrowanego Szkoły Podstawowej nr  32.
  7. Prace były wykonane w dowolnej formie i  technice.
  8. Każda praca musiała być czytelnie podpisana:

ORGANIZACJA KONKURSU

-          imię i nazwisko, klasa,

-          nazwisko nauczyciela nadzorującego.

1. Prace były oceniane w  kategoriach:

-          klasy 0-I

-          klasy II- III.

1. Prace należało dostarczyć do organizatora do dnia 24 października 2017r.
  2. Nagrody i wyróżnienia przyzna Komisja Konkursowa powołana przez organizatorów.
  • Przy ocenie prac plastycznych komisja brała pod uwagę oryginalność, pomysłowość i samodzielność.
  1. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się się 27 października 2017 r .
  2. Nagrody zostały zakupione z funduszu RR.

LAUREACI:

kategoria klasy 0-1