SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32 UKS HUBAL Prestiżowe sukcesy Krzysztofa Małkińskiego

Prestiżowe sukcesy Krzysztofa Małkińskiego

NARCIARSKI AMBASADOR KLUBU I SZKOŁY 2018

Krzysztof Małkiński, narciarz UKS Hubal Białystok, pochodzi z Zaleskich k/Sejn, jest studentem AWF Katowice, a jego trenerami są:

Krzysztof Małkiński (ojciec) i Adam Roszkowski.

Najważniejszym osiągnięciem roku 2018 jest brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski zdobyty w sprincie. Poza tym z sukcesami startował w Festiwalu 42 Biegu Piastów w 4 biegach. Wygrał 3 biegi stylem klasycznym na 10, 15 i 12 km, a na 30 km stylem dowolnym zajął VII miejsce na ponad 1600 osób startujących z kilku kontynentów. W marcu wziął udział w III edycji maratonu ULTRABIEL odnosząc zwycięstwo w morderczym biegu na 30 km klasykiem. Przed nim jeszcze finał Pucharu Polski i drugi etap Mistrzostw Polski Seniorów.

Gratulacje. Lech Szargiej

SP32 UKS HUBAL Prestiżowe sukcesy Krzysztofa Małkińskiego