SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32

PIĘKNE WYRÓŻNIENIE DLA PANI BASI DĘBSKIEJ

Wyróżnienie im. Zofii Matysikowej

Wśród dziesięciu nauczycieli chemii z całej Polski, uhonorowanych  medalem im. Zofii Matysikowej  znalazła się Barbara Dębska nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 32 z oddziałami PG Nr 12 w Białymstoku.

21 września 2018r., podczas 61  Ogólnopolskiego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbył się  na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie zostały wręczone już po raz dziesiąty dziesięciu nauczycielom  nagrody im. Zofii Matysikowej. Profesor Zofia Matysikowa była pierwszym w Polsce profesjonalnym dydaktykiem chemii.  Medal przyznawany jest za wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, popularyzację wiedzy chemicznej, rozwijanie innowacyjnych metod nauczania i uczenia się oraz za aktywną działalność na rzecz edukacji chemicznej.

Pani Basiu, serdeczne gratulacje. Lech Szargiej

SP32