SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32

Zagłosuj na projekty osiedlowe w ramach Budżetu Obywatelskiego

Drodzy Rodzice!

W dniach 3-17 października odbywa się w naszym mieście głosowanie na projekty z Budżetu Obywatelskiego Miasta Białystok 2019.

W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Białegostoku, również młodzież od 13 roku życia za zgodą rodziców.

SP 32 chcąc wychowywać uczniów do aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie obywatelskim, zamierza stworzyć im korzystne warunki do wzięcia udziału w głosowaniu.

W tym tygodniu uczniowie w wieku 13 lat i powyżej, wezmą udział w krótkich dyskusjach na temat znaczenia kwestii Budżetu Obywatelskiego i wpływu obywateli na swoje miejsce zamieszkania.

Następnie otrzymają od wychowawców po trzy papierowe karty do głosowania – jedną dla siebie i dwie dla rodziców. Chętni mogą otrzymać więcej kart dla innych członków rodziny.

Prosimy Państwa o wspólne rodzinne wypełnienie kart  – gdy głosuje dziecko,  podpis na karcie oraz zgoda na udział dziecka zawarta na karcie, muszą być złożone przez Państwa.

Prosimy o oddanie kart do głosowania z powrotem wychowawcom następnego dnia po otrzymaniu! Zostaną one dostarczone przez szkołę do Urzędu Miejskiego.

Można zagłosować również online na http://cas.bialystok.pl/

Pamiętajmy, że możemy oddać głos tylko jedną drogą  - papierową LUB elektroniczną.

Możemy oddać głos na maksymalnie 4 dowolne projekty.

Zachęcamy Państwa do głosowania na projekty z naszego osiedla, z których to Państwa rodziny będą korzystać:

O 13 - "Wczoraj trawa – dziś zabawa" Plac zabaw z elementami muzycznymi i zewnętrzna siłownia na osiedlu Jaroszówka - ul. K. Pużaka od strony ul. B. Krzywoustego

O 22 - "Wczoraj pole – dzisiaj gole" – Boisko wielofunkcyjne przy ul. Pużaka na Jaroszówce, ul. K. Pużaka od strony ul. Hubala

O 02 - Festyn rodzinny na Jaroszówce - Parking przy ul. Św. M. M. Kolbego 8

O 18 - Zamieńmy rumowisko w nowe cudowisko cz. 2  Boisko wielofunkcyjne, ul. Wł. Warneńczyka 17

Pełna lista projektów znajduje się na stronie http://cas.bialystok.pl/

Wierzymy, że Państwa zaangażowanie jako rodziców uświadomi dzieciom, że mają wpływ na kształtowanie swojego otoczenia, poprzez udział w obywatelskich inicjatywach.

Już dziś dziękujemy za włączenie się w akcję.

SP32