SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019 Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego SP 32

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego SP 32

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

05.10.2018 r. odbyły się wybory do Prezydium SU SP 32. W głosowaniu wzięło udział 402 uczniów z klas 4-8 i 3 gimnazjum. Oddano 399 ważnych głosów oraz 3 nieważne.

Do pracy w szkolnej Komisji Wyborczej zostali oddelegowani reprezentanci każdej
z klas – większość uczniów wywiązała się z tego obowiązku i została nagrodzona pochwałami wpisanymi do dziennika lekcyjnego.

Galeria

Lista uczniów oddelegowanych do pracy w Komisji Wyborczej 2018/2019

klasa

Imię i nazwisko ucznia

wychowawca

4a

Maciej Orzel

mgr Edyta Komło

4b

Julia Rękawek

mgr Ewa Borowska

4c

Małgorzata Bykowska,  Oliwia Zarzecka

mgr Bożena Obuchowska

4d

Julia Grześ

mgr Joanna Koszel

4e

Edyta Pul

mgr Edyta Filipczuk

5a

Gabriela Jakuć

mgr Karina Tokajuk

5b

Małgorzata Ogonowska

mgr Agata Wrona

5c

Magdalena Bobkiewicz

mgr Katarzyna Charyton

5d

Kirył Galaburda

mgr Paweł Skibiński

5e

Beniamin Konopko, Jan Wawiernia

mgr Beata Wlazlo

5f

Krzysztof Zarzecki

mgr Helena Czaban

6a

Dawid Sawon

mgr Agnieszka Rutkowska

6b

Oliwia Aleksiejuk

mgr Ewa Szewczyk

6c

Maciej Czarniecki

mgr Genowefa Poliszkiewicz

6d

Bartosz Paul

mgr Iwona Grodzińska

7a

Julia Stankiewicz

mgr Elżbieta Woroniecka

7b

Ernest Sztrubel

mgr Rogalewska Urszula

7c

Norbert Koścień

mgr Jolanta Klepadło

8a

Weronika Jurguć

mgr Joanna  Kołos-Monachowicz

8b

Marcin Filianowicz

mgr Anna Prymaka

8c

Anna Mocarska

mgr Zofia Jabłońska

8d

Weronika Lenkiewicz

mgr Wioletta Rutkowska - Mojsak

3ag

Anita Bielak, Paulina Jakubik

mgr Barbara Dębska

3bg

Kamil Makarczuk-Jackowski

mgr Dorota Maria Szmidt

3cg

Seweryn Glinko

mgr Ewa Fiedorczuk

Po podliczeniu głosów okazało się, że kandydaci otrzymali kolejno:

 

Nr na liście wyborczej

Imię i nazwisko kandydata

Klasa

Otrzymane głosy

1.

Aleksandra Radulska

8c

90

2.

Katarzyna Kamila Wilczewska

3cg

80

3.

Oliwia Kudrycka

8d

61

4.

Patrycja Masalska

8b

47

5.

rezygnacja

-----

-

6.

Laura Polecka

7c

14

7.

Aleksandra Pawilcz

6b

11

8.

Hanna Matylda Rogalska

3bg

4

9.

Gabriela Kornelia Radwańska

3bg

9

10.

Roksana Pluta

3bg

26

11.

Martyna Czaczkowska

3ag

27

12.

Paweł Żynel

3ag

8

13.

Teresa Białous

3ag

12

14.

Piotr Jamiołkowski

3ag

10

Zgodnie z regulaminem wyborczym SU SP 32 w skład Prezydium weszły osoby z kolejno najwyższą liczbą otrzymanych głosów:

1.         Aleksandra Radulska  8c  PRZEWODNICZĄCY

2.         Katarzyna Kamila Wilczewska  3cg  ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.         Oliwia Kudrycka  8d  SKARBNIK

4.         Patrycja Masalska  8b  SEKRETARZ

Komisji Wyborczej – dziękujemy za rzetelną pracę pozalekcyjną; nowo wybranemu Prezydium – gratulujemy wyników wyborów!

Opiekunowie SU SP 32

J. Klepadło, M. Kowalczuk, A. Prymaka, K. Tokajuk

 
SP32 Galeria 2018-2019 Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego SP 32