SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32 Galeria 2018-2019 Wizyta studyjna w ramach projektu DOBRY ZAWÓD -FAJNE ŻYCIE

Wizyta studyjna w ramach projektu DOBRY ZAWÓD -FAJNE ŻYCIE

Dnia 24 października 2018r. w ramach udziału w projekcie DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE uczniowie klas III PG12 wzięli udział w wizycie studyjnej. Podczas wycieczki zawodoznawczej odwiedzili:

• firmę Supon, ul. Octowa 3 Białystok,
  • firmę Medgal Sp z o.o. ul. Niewodnicka 26A Księżyno,
  • firmę Hotel Santana ul. Baranowicka 55 Białystok,
  • firmę KAN ul. Karpińskiego Białystok.

Po wizycie w zakładach pracy gimnazjaliści udali się do ZSZ nr 2 w Białymstoku przy ul. Świętojańskiej. Tam młodzież podzielona na  grupy poznawała tajniki kształcenia w obszarach:

- mechanicznym (automatyk, mechatronik, operator maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych)

- hotelarskim

- kosmetycznym

- fryzjerskim.

Serdecznie dziękuję uczniom i opiekunom za udział w wycieczce. J

Edyta Komło