SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32 Galeria 2018-2019 ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi jedna z najbardziej popularnych zabawek na świecie – MIŚ.  Pluszowa maskotka, kojarząca się nam z beztroskim dzieciństwem była dzisiaj głównym bohaterem spotkania w bibliotece szkolnej. Do wspólnego świętowania zaprosiłyśmy dzieci z klas zerowych, które przyniosły ze sobą swoje ulubione przytulanki misiowe. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć czytania opowiadań o misiach. Dodatkową  atrakcją były przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy prezentacje multimedialne: „ 25 listopada Dzień Pluszowego Misia”, „Opowieść o Kubusiu Puchatku” oraz wystawa książek i kolekcja misiów. Spotkanie zakończyłyśmy wręczeniem Dyplomów Przyjaciela Pluszowego Misia.

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka.

SP32 Galeria 2018-2019 ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA