SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SP32

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE "ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI" w ramach projektu Dobry Zawód - Fajne Życie

Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w trzecim konkursie pt. "ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI" , który jest organizowany w ramach projektu „DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Konkurs polega na przygotowaniu PLAKATU lub wykonaniu ZDJĘCIA ukazującego ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI. W konkursie może wziąć udział nieograniczona liczba uczniów klas gimnazjach ze szkół zakwalifikowanych do projektu „DOBRY ZAWÓD - FAJNE ŻYCIE”.

Konkurs będzie realizowany w dwóch etapach:

I etap -  subregionalny - komisja konkursowa wybierze najlepsze prace w dwóch kategoriach PLAKAT / ZDJĘCIE z każdego  subregionu (białostockiego, bielskiego, łomżyńskiego oraz suwalskiego), które przejdą do kolejnego etapu.

II etap - wojewódzki - komisja konkursowa wyłoni zwycięzców I, II i III miejsca w kategorii PLAKAT oraz I,II,III miejsca w kategorii ZDJĘCIE oraz wyróżni dodatkowo najlepsze prace do 10 miejsca.

Terminarz konkursu:
- do 14 grudnia 2018r. uczestnicy konkursu przesyłają swoje prace konkursowe pocztą bądź dostarczają je osobiście do siedziby Organizatora ( jest to ostateczna data wpływu);
- do 21 grudnia 2018r. ocena prac na etapie subregionalnym;
- do 28 grudnia 2018r ocena prac na etapie wojewódzkim;
- do 31 grudnia 2018r. udostępnienie wyników konkursu na stronie internetowej projektu.

Na zwycięzców pierwszego etapu czekają nagrody w formie bonów podarunkowych i gadżetów konkursowych, zaś na zwycięzców drugiego etapu atrakcyjne nagrody pieniężne.

Regulamin oraz załącznik nr 1 i załącznik nr 2, dostępn także  jest
na stronie projektu www.dobryzawod.pl.
W przypadku pytań proszę o kontakt patrycja.niesterowiecz@rzemioslo.bialystok.pl
lub tel. 85 743-62-50

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Prace należy dostarczyć do E. Komło lub B. Wlazło do 12.12.2018r.

SP32