SP32 Klasy 0-3 ,,JEST TAKI DZIEŃ – BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY…”

,,JEST TAKI DZIEŃ – BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY…”

W grudniu klasa 1a przygotowała Jasełka pod hasłem ,,Jest taki dzień”. Próby trwały kilka tygodni … i wreszcie 20 grudnia odbyła się uroczysta premiera, na którą zostali zaproszeni rodzice, rodzeństwo, dziadkowie … Dzieci dały z siebie wszystko. Pokonały strach i tremę przed publicznym zaprezentowaniem swoich umiejętności scenicznych. Piękne stroje przygotowane przez rodziców przyciągały uwagę publiczności i wzbogacały scenografię. To były naprawdę niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i radości, wspólnego składania życzeń i  przebywania  w gronie ,,klasowej rodziny”.

Następnego dnia Jasełka zostały zaprezentowane uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Ponownie mali aktorzy dostarczyli wszystkim wzruszeń i uśmiechu. Wszystko w oprawie pięknych kolęd i pastorałek, które rozbrzmiewały na wiele głosów – do śpiewania bowiem chętnie dołączyły się dzieci z innych klas.

W tak uroczystej atmosferze mogliśmy śmiało wkroczyć w czas przedświątecznego oczekiwania na nasze własne rodzinne Święta …

Na pewno ten dzień pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo, a zdjęcia utrwalą ten obraz na zawsze.

Jolanta Jabłońska

SP32 Klasy 0-3 ,,JEST TAKI DZIEŃ – BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY…”