SP32

SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO JĘZYKOWEGO KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO ‘QUICK CHRISTMAS QUIZ’ 2019

Dn. 4 stycznia 2019 r. o godz. 11.15 w Sali 29   odbył się szkolny językowy konkurs świąteczny dla uczniów kl. IV.  W konkursie wzięło udział 26 uczniów. Uczniowie rozwiązywali krótki test z wiedzy  o zwyczajach  i tradycjach  bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych. Uczniowie po raz pierwszy spotkali się z nowatorską formą konkursu, pisali go w trakcie przerwy, tempo pracy było szybkie, rotacja uczniów duża a na zakończenie po oddaniu pracy konkursowej każdy uczestnik został  nagrodzony słodka nagrodą za chęć udziału w konkursie. W skład komisji konkursowej weszły organizatorki konkursu: p. Marta Kowalczuk i p. Anna Tichoniuk.

Zwycięzcy konkursu to:

Lena Krejza kl.4d i Martyna Lenart kl.4d – 12/12 pkt.

Wyróżnienia: 11/12 pkt.

Julia Frach kl.4d

Szymon Warpechowski kl.4d

Hanna Wasiluk kl.4d

Maja Mitroszewska kl.4d

Zwycięzcy otrzymają  dyplomy i drobne upominki rzeczowe.

Well done!

Gratulujemy!