SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Wypoczynek

Wypoczynek organizowany dla uczniów Zespołu Szkół nr 6 w Białymstoku

Szkice pomieszczeń:
Protokół p. poż. z dnia 22.06.2010 str. 1, str. 2, str. 3, str. 4.

W trosce o zagospodarowanie czasu wolnego w czasie ferii i wakacji szkoła od lat organizuje wypoczynek dzieciom i młodzieży. Odbywa się to w różnych formach i obejmuje corocznie znaczną część naszych uczniów.

Dzieci najmłodsze chętnie korzystają z dochodzącej formy wypoczynku na półkoloniach i zimowisku. Zajęcia prowadzone są w grupach wychowawczych oraz w ramach tzw. kącików zainteresowań.
W tym zakresie organizuje się:

• zajęcia sportowe,
  • zajęcia komputerowe,
  • projekcje filmowe,
  • zajęcia i konkursy plastyczne,
  • zajęcia muzyczne
  • gry i zabawy świetlicowe.
    Dużo uwagi poświęcamy kształtowaniu umiejętności kulturalnej i bezpiecznej zabawy w grupie oraz podstawowym zagadnieniom z zakresu wychowania komunikacyjnego i zdrowotnego.
    Ponadto w okresie wakacji, zazwyczaj w drugiej połowie sierpnia, organizujemy obóz szkolny dla wszystkich chętnych. Dotychczas nasze dzieci wypoczywały na obozach w Mrozach i w Jastrzębiej Górze. Bogata oferta programowa, malownicza okolica, świetna kadra z SP32 i satysfakcja uczestników - to nasze główne atuty.
    Nie zapominamy też o naszych najlepszych sportowcach. Dla nich organizujemy szereg specjalistycznych obozów sportowych. Latem i zimą, w górach i nad morzem dzieci doskonalą swoją formę i umiejętności pod czujnym okiem naszych trenerów. Dzięki temu osiągają później czołowe lokaty w zawodach różnego szczebla.

SP32 Sport Wypoczynek