SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 UKS HUBAL
UKS HUBAL

II dzień nieoficjalnych Mistrzostw Polski Szkół

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ

VIII FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW
W BIEGACH NARCIARSKICH - BIAŁKA TATRZAŃSKA, 14.03.2018r. 2 dzień

W drugim dniu Podlasianie także zdobyli medal. Za sprawą niezawodniej Hani Popko mamy srebro i wicemistrzostwo Polski Szkół. Dobrze idzie, jutro pora na złoto. Trzymamy kciuki, choć wiemy, że jest to arcytrudne.

Więcej…
 

OLIMPIJKA Z PIONGCZANGU POSZUKUJE PRACY W SP NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

EWELINA MARCISZ W BIAŁYMSTOKU!


13 marca 2018 roku Szkołę Podstawową Nr 32 odwiedziła olimpijka narciarska z Piongczangu Ewelina Marcisz. 27-letnia narciarka prawdopodobnie kończy karierę sportową i chce swoje dalsze życie związać z Białymstokiem. Jako nauczycielka i trenerka narciarska pragnie poświęcić się szkoleniu maluchów, a z poczty pantoflowej się dowiedziała, że szkoła ma najlepsze warunki do narciarstwa biegowego w regionie i zamierza niebawem poszukać trzeciego i czwartego trenera do pracy.
Faktycznie tak może być, gdyż wiosną - za sprawą przyznanych pieniędzy przez Urząd Miejski w Białymstoku - zamierzamy naszą 1250 metrową trasę narciarską w Lesie Pietrasze oświetlić i rozprowadzić wodę do szybkiego naśnieżania. Drugą przesłanką może być rozpoczęcie prac przedłużające szkolenie sportowe badmintonowo-narciarskie po szkole podstawowej tzn. powołanie sportowego liceum. Wreszcie trzecim argumentem jest posiadanie  tylko 2 odpowiednich trenerów do pracy w szkole. Aktualna i doraźna pomoc naszych starszych zawodników nie rozwiązuje problemów Anety i Adama.
Czas pokaże, czy szkoła będzie się rozwijać, czy zwyciężą przeciwnicy sportu. A propozycja Eweliny, którą znamy z np. Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2012 w Supraślu, jest wielce kuszącą.

Lech Szargiej

 

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ VIII FINAŁY OGÓLNOPOLSKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW W BIEGACH NARCIARSKICH - BIAŁKA TATRZAŃSKA, 13.03.2018r. 1 dzień

Email Drukuj PDF

Galeria

Pierwszy dzień zawodów dla Podlasia przyniósł jeden medal brązowy oraz dwa punktowane miejsca. Żadnych rewelacji nie było, choć z medalu trzeba się cieszyć. Brawo Hania.
Najlepsi Podlasianie:
III m Hanna Popko, SP Nr 32 Białystok
VI m Dawid Giba, SSP Supraśl
XI m Elżbieta Łowczecka, SPMalawicze

Lech Szargiej

 

PRZYJACIEL SZKOŁY I KLUBU, ZBIGNIEW BROŻEK NIE ŻYJE!

Email Drukuj PDF

11 marca 2018 roku, po obejrzeniu meczu koszykarskiego białostockich Żubrów, Zbyszek nagle źle się poczuł i mimo natychmiastowej pomocy, po 45 minutach walkę o życie przegrał.

Więcej…
 

Prestiżowe sukcesy Krzysztofa Małkińskiego

Email Drukuj PDF

NARCIARSKI AMBASADOR KLUBU I SZKOŁY 2018

Krzysztof Małkiński, narciarz UKS Hubal Białystok, pochodzi z Zaleskich k/Sejn, jest studentem AWF Katowice, a jego trenerami są:

Krzysztof Małkiński (ojciec) i Adam Roszkowski.

Galeria

Najważniejszym osiągnięciem roku 2018 jest brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski zdobyty w sprincie. Poza tym z sukcesami startował w Festiwalu 42 Biegu Piastów w 4 biegach. Wygrał 3 biegi stylem klasycznym na 10, 15 i 12 km, a na 30 km stylem dowolnym zajął VII miejsce na ponad 1600 osób startujących z kilku kontynentów. W marcu wziął udział w III edycji maratonu ULTRABIEL odnosząc zwycięstwo w morderczym biegu na 30 km klasykiem. Przed nim jeszcze finał Pucharu Polski i drugi etap Mistrzostw Polski Seniorów.

Gratulacje. Lech Szargiej

 

12 Narciarski Bieg Hubala

Email Drukuj PDF

Bieg Hubala wyniki  oficjalne 11.03.2018

Galeria

 

Kolejne zawody narciarskie w Białymstoku

Email Drukuj PDF

Galeria

Oficjalne wyniki

 

PUCHAR PODLASIA W BIEGACH NARCIARSKICH 2018

Email Drukuj PDF

Galeria

Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego mojej uczennicy Pauliny Jakubik.
Lech Szargiej
PS. Kolejne zawody z cyklu IV edycja Podlaskiej Ligi Narciarskiej Szkół stylem klasycznym, a zarazem mały Bieg Hubala - w środę 7 marca 2018r. godzina 10.30 Las Pietrasze. Przewidujemy zawody z juniorem młodszym włącznie. Termin BIEGU HUBALA ogłosimy w następnym tygodniu.

 


Strona 1 z 40
SP32 UKS HUBAL