SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ZS6 UKS HUBAL
UKS HUBAL

LETNIA UNIWERSIADA 2017

XXIX LETNIA UNIWERSJADA, Taipei City - Tajwan, 19-30.08.2017r.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NA NARTOROLKACH

Wyniki

XII Otwarty Puchar Polski Nauczycieli w Piłce Siatkowej, 21-24.09.2017r. Supraśl

W zawodach udział wzięło 11 zespołów - 6 kobiecych i 5 męskich.

Klasyfikacja kobiet:
1. HUBAL Białystok
2. ZNP Radom
3. BLACK TEAM Rawa Mazowiecka
4. Biedronki Białystok
5. ZNP Piła
6. ZNP Gostynin
Klasyfikacja mężczyzn:
1. ŁAGS Łowicz
2. Podlaski Oddział Straży Granicznej Białystok
3. OLD BOYS Szczecinek
4. ZNP Radom
5. Komenda Miejska Policji Białystok.
Szczegóły w załącznikach.

PIKNIK NASZPIKOWANY GWIAZDAMI Z "MŁODYM" HUBALEM WŁĄCZNIE

NA ZAPROSZENIE PODLASKIEJ FEDERACJI SPORTU, BADMINTONIŚCI I NARCIARZE UKS HUBAL BIAŁYSTOK WZIĘLI UDZIAŁ W "PIKNIKU NASZPIKOWANYM GWIAZDAMI"
A kogo żeśmy 14.09.2017r. na Rynku Kościuszki zobaczyli? Ano proszę: Kamila Lićwinko, Joanna Fiodorow, Konrad Bukowiecki, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Wojciech Nowicki.

Ich celem było jednak nie tylko zachęcanie do sportowego, zdrowego stylu życia. Przyjechali, by promować ideę dawstwa szpiku, a tym samym wesprzeć działania Fundacji Naszpikowani w Białymstoku.

"Większość naszych gości to nowi ambasadorzy fundacji, głównie lekkoatleci, których mieliśmy okazję oglądać w Białymstoku podczas Mistrzostw Polski w lipcu na stadionie BOSiR w Zwierzyńcu oraz podczas transmitowanych Mistrzostw Świata w Londynie. Wspólnie z nimi wspieramy ideę oddawania szpiku i leczenia białaczki za pomocą przeszczepów" – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Podczas imprezy zorganizowanej przez Fundację Naszpikowani i Podlaską Federację Sportu, prowadzona była rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Prezentowano też różne dyscypliny sportu - UKS Hubal Białystok pokazał młodych badmintonistów oraz niezwykle okazałych narciarzy, a każdy uczestnik imprezy mógł spróbować swoich sił pod okiem trenerów i wspaniałych sportowców.
Lech Szargiej

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NA NARTOROLKACH, 9-10.09.2017r. Jelenia Góra-Sobieszów

Nartorolkowe Mistrzostwa Polski nie wzbudzają takich emocji jak narciarskie, ale medal się liczy tak samo. Skromna ekipa Podlasian wywalczyła 4 medale: 2 srebrne zdobyła Emilka Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl, 1 srebrny wywalczył Krzysztof Małkiński i 1 brązowy Hania Popko - oboje z UKS Hubal Białystok. Trener Hubala Adam Roszkowski jest także zadowolony ze startu innych swoich podopiecznych, a start Hani z jednym kijkiem drugiego dnia należy jak najszybciej zapomnieć.

Wyniki Podlasian I dnia:

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE 2017

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE, 21-27.08.2017r. GLASGOW (SZKOCJA)
W tej imprezie karierę reprezentacyjną mieli zakończyć nasi mistrzowie Robert Mateusiak i Nadia Zięba, ale nie zakończyli z powodu ... stanu błogosławionego Nadii. Może to dobrze, ale reprezentacja Polski składała się tylko z 3 nowicjuszy oraz 2 badmintonistów mających spore doświadczenie zagraniczne. Polacy zagrali w turnieju głównym i niestety, już w pierwszej rundzie przegrali wszystkie pojedynki. Zawód sprawiła para Miłosz Bochat/Adam Cwalina, Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) wrócił z podniesioną głową i był chwalony za dobrą i odważną grę, a drugi polski debel pojechał na zawody dla satysfakcji za własne pieniądze (tak napisał portal internetowy).
Okazji zobaczenia znakomitej imprezy nie przepuścili inni hubalczycy. Mając kolegę w Szkocji Pawła Abramowicza, na kibicowanie polecieli do Glesgow Andrzej Kaftański z Mariuszem Rurarzem. Zdjęcia z logo naszego klubu są godne uwagi.

Wyniki Polaków:
Mark Lamsfuss/Marvin Emil Seidel (GER)/Miłosz Bochat/Adam Cwalina (POL) 21:15, 21:14;
Jones Ralfy Jansen/Josche Zurwonne (GER)/Paweł Prądziński/Jan Rudziński 21:10;21:12;
Antony Sinisuka Ginting (INA)/Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) 21:12, 21:14.
Lech Szargiej

POLSCY SIATKARZE GRAJĄ DALEJ!

SIATKARSKIE MISTRZOSTWA EUROPY MĘŻCZYZN W POLSCE.

POLACY, PO PORAŻCE NA PGE NARODOWYM Z SERBIĄ 0:3 I WYGRANYCH MECZACH Z FINLANDIĄ 3:0 ORAZ ESTONIĄ 3:0 GRAJĄ DALEJ W BARAŻACH. TERAZ NA DRODZE DO ĆWIERĆFINAŁU BĘDĄ SŁOWEŃCY. PÓŹNIEJ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. ŻYCZĘ POLAKOM MEDALU.
Lech Szargiej
PS. Na zaproszenie Przyjaciół z Włoch, 24 sierpnia 2017r. znalazłem się na uroczystości otwarcia 30 Mistrzostw Europy oraz na pierwszym meczu Polaków z Serbią. To co tam zobaczyłem, napawa wielką nadzieją. Polscy siatkarscy kibice nie mają sobie równych na świecie. Są niezwykłą, wielce szlachetną i niesamowicie ufną rodziną. Jej członkowie potrafią z wielką kulturą przeżywać chwile radości i chwile niepowodzeń polskich siatkarzy. Znakomicie dopingują, ale też świetnie zachowują się po porażce. Nie ma co ukrywać, z Serbami byliśmy słabsi. Kibice jednak docenili brawami grę obu zespołów, choć bardzo chcieli zwycięstwa polskiej reprezentacji.
Żeby to zobaczyć, warto tam było być.

Regulamin XII Puchar Polski Nauczycieli 2017

regulamin