SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZS6 UKS HUBAL
UKS HUBAL

LETNIA UNIWERSIADA 2017

Email Drukuj PDF

Galeria

XXIX LETNIA UNIWERSJADA, Taipei City - Tajwan, 19-30.08.2017r.

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NA NARTOROLKACH

Email Drukuj PDF

Galeria

Wyniki

 

XII Otwarty Puchar Polski Nauczycieli w Piłce Siatkowej, 21-24.09.2017r. Supraśl

Email Drukuj PDF

W zawodach udział wzięło 11 zespołów - 6 kobiecych i 5 męskich.

Galeria

Klasyfikacja kobiet:
1. HUBAL Białystok
2. ZNP Radom
3. BLACK TEAM Rawa Mazowiecka
4. Biedronki Białystok
5. ZNP Piła
6. ZNP Gostynin
Klasyfikacja mężczyzn:
1. ŁAGS Łowicz
2. Podlaski Oddział Straży Granicznej Białystok
3. OLD BOYS Szczecinek
4. ZNP Radom
5. Komenda Miejska Policji Białystok.
Szczegóły w załącznikach.
Lech Szargiej

 

PIKNIK NASZPIKOWANY GWIAZDAMI Z "MŁODYM" HUBALEM WŁĄCZNIE

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

NA ZAPROSZENIE PODLASKIEJ FEDERACJI SPORTU, BADMINTONIŚCI I NARCIARZE UKS HUBAL BIAŁYSTOK WZIĘLI UDZIAŁ W "PIKNIKU NASZPIKOWANYM GWIAZDAMI"
A kogo żeśmy 14.09.2017r. na Rynku Kościuszki zobaczyli? Ano proszę: Kamila Lićwinko, Joanna Fiodorow, Konrad Bukowiecki, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Wojciech Nowicki.

Ich celem było jednak nie tylko zachęcanie do sportowego, zdrowego stylu życia. Przyjechali, by promować ideę dawstwa szpiku, a tym samym wesprzeć działania Fundacji Naszpikowani w Białymstoku.

"Większość naszych gości to nowi ambasadorzy fundacji, głównie lekkoatleci, których mieliśmy okazję oglądać w Białymstoku podczas Mistrzostw Polski w lipcu na stadionie BOSiR w Zwierzyńcu oraz podczas transmitowanych Mistrzostw Świata w Londynie. Wspólnie z nimi wspieramy ideę oddawania szpiku i leczenia białaczki za pomocą przeszczepów" – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Podczas imprezy zorganizowanej przez Fundację Naszpikowani i Podlaską Federację Sportu, prowadzona była rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Prezentowano też różne dyscypliny sportu - UKS Hubal Białystok pokazał młodych badmintonistów oraz niezwykle okazałych narciarzy, a każdy uczestnik imprezy mógł spróbować swoich sił pod okiem trenerów i wspaniałych sportowców.
Lech Szargiej

 

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NA NARTOROLKACH, 9-10.09.2017r. Jelenia Góra-Sobieszów

Email Drukuj PDF

Nartorolkowe Mistrzostwa Polski nie wzbudzają takich emocji jak narciarskie, ale medal się liczy tak samo. Skromna ekipa Podlasian wywalczyła 4 medale: 2 srebrne zdobyła Emilka Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl, 1 srebrny wywalczył Krzysztof Małkiński i 1 brązowy Hania Popko - oboje z UKS Hubal Białystok. Trener Hubala Adam Roszkowski jest także zadowolony ze startu innych swoich podopiecznych, a start Hani z jednym kijkiem drugiego dnia należy jak najszybciej zapomnieć.

Wyniki Podlasian I dnia:

Więcej…
 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE 2017

Email Drukuj PDF

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE, 21-27.08.2017r. GLASGOW (SZKOCJA)
W tej imprezie karierę reprezentacyjną mieli zakończyć nasi mistrzowie Robert Mateusiak i Nadia Zięba, ale nie zakończyli z powodu ... stanu błogosławionego Nadii. Może to dobrze, ale reprezentacja Polski składała się tylko z 3 nowicjuszy oraz 2 badmintonistów mających spore doświadczenie zagraniczne. Polacy zagrali w turnieju głównym i niestety, już w pierwszej rundzie przegrali wszystkie pojedynki. Zawód sprawiła para Miłosz Bochat/Adam Cwalina, Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) wrócił z podniesioną głową i był chwalony za dobrą i odważną grę, a drugi polski debel pojechał na zawody dla satysfakcji za własne pieniądze (tak napisał portal internetowy).
Okazji zobaczenia znakomitej imprezy nie przepuścili inni hubalczycy. Mając kolegę w Szkocji Pawła Abramowicza, na kibicowanie polecieli do Glesgow Andrzej Kaftański z Mariuszem Rurarzem. Zdjęcia z logo naszego klubu są godne uwagi.

Galeria

Wyniki Polaków:
Mark Lamsfuss/Marvin Emil Seidel (GER)/Miłosz Bochat/Adam Cwalina (POL) 21:15, 21:14;
Jones Ralfy Jansen/Josche Zurwonne (GER)/Paweł Prądziński/Jan Rudziński 21:10;21:12;
Antony Sinisuka Ginting (INA)/Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) 21:12, 21:14.
Lech Szargiej

 

POLSCY SIATKARZE GRAJĄ DALEJ!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

SIATKARSKIE MISTRZOSTWA EUROPY MĘŻCZYZN W POLSCE.

Galeria

POLACY, PO PORAŻCE NA PGE NARODOWYM Z SERBIĄ 0:3 I WYGRANYCH MECZACH Z FINLANDIĄ 3:0 ORAZ ESTONIĄ 3:0 GRAJĄ DALEJ W BARAŻACH. TERAZ NA DRODZE DO ĆWIERĆFINAŁU BĘDĄ SŁOWEŃCY. PÓŹNIEJ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. ŻYCZĘ POLAKOM MEDALU.
Lech Szargiej
PS. Na zaproszenie Przyjaciół z Włoch, 24 sierpnia 2017r. znalazłem się na uroczystości otwarcia 30 Mistrzostw Europy oraz na pierwszym meczu Polaków z Serbią. To co tam zobaczyłem, napawa wielką nadzieją. Polscy siatkarscy kibice nie mają sobie równych na świecie. Są niezwykłą, wielce szlachetną i niesamowicie ufną rodziną. Jej członkowie potrafią z wielką kulturą przeżywać chwile radości i chwile niepowodzeń polskich siatkarzy. Znakomicie dopingują, ale też świetnie zachowują się po porażce. Nie ma co ukrywać, z Serbami byliśmy słabsi. Kibice jednak docenili brawami grę obu zespołów, choć bardzo chcieli zwycięstwa polskiej reprezentacji.
Żeby to zobaczyć, warto tam było być.
Lech Szargiej

 

Regulamin XII Puchar Polski Nauczycieli 2017

Email Drukuj PDF

regulamin

 


Strona 1 z 36
ZS6 UKS HUBAL