SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZS6 UKS HUBAL Aktualności
UKS HUBAL

LETNIA UNIWERSIADA 2017

Email Drukuj PDF

Galeria

XXIX LETNIA UNIWERSJADA, Taipei City - Tajwan, 19-30.08.2017r.

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH NA NARTOROLKACH

Email Drukuj PDF

Galeria

Wyniki

 

XII Otwarty Puchar Polski Nauczycieli w Piłce Siatkowej, 21-24.09.2017r. Supraśl

Email Drukuj PDF

W zawodach udział wzięło 11 zespołów - 6 kobiecych i 5 męskich.

Galeria

Klasyfikacja kobiet:
1. HUBAL Białystok
2. ZNP Radom
3. BLACK TEAM Rawa Mazowiecka
4. Biedronki Białystok
5. ZNP Piła
6. ZNP Gostynin
Klasyfikacja mężczyzn:
1. ŁAGS Łowicz
2. Podlaski Oddział Straży Granicznej Białystok
3. OLD BOYS Szczecinek
4. ZNP Radom
5. Komenda Miejska Policji Białystok.
Szczegóły w załącznikach.
Lech Szargiej

 

PIKNIK NASZPIKOWANY GWIAZDAMI Z "MŁODYM" HUBALEM WŁĄCZNIE

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

NA ZAPROSZENIE PODLASKIEJ FEDERACJI SPORTU, BADMINTONIŚCI I NARCIARZE UKS HUBAL BIAŁYSTOK WZIĘLI UDZIAŁ W "PIKNIKU NASZPIKOWANYM GWIAZDAMI"
A kogo żeśmy 14.09.2017r. na Rynku Kościuszki zobaczyli? Ano proszę: Kamila Lićwinko, Joanna Fiodorow, Konrad Bukowiecki, Piotr Lisek, Tomasz Majewski, Wojciech Nowicki.

Ich celem było jednak nie tylko zachęcanie do sportowego, zdrowego stylu życia. Przyjechali, by promować ideę dawstwa szpiku, a tym samym wesprzeć działania Fundacji Naszpikowani w Białymstoku.

"Większość naszych gości to nowi ambasadorzy fundacji, głównie lekkoatleci, których mieliśmy okazję oglądać w Białymstoku podczas Mistrzostw Polski w lipcu na stadionie BOSiR w Zwierzyńcu oraz podczas transmitowanych Mistrzostw Świata w Londynie. Wspólnie z nimi wspieramy ideę oddawania szpiku i leczenia białaczki za pomocą przeszczepów" – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Podczas imprezy zorganizowanej przez Fundację Naszpikowani i Podlaską Federację Sportu, prowadzona była rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Prezentowano też różne dyscypliny sportu - UKS Hubal Białystok pokazał młodych badmintonistów oraz niezwykle okazałych narciarzy, a każdy uczestnik imprezy mógł spróbować swoich sił pod okiem trenerów i wspaniałych sportowców.
Lech Szargiej

 

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NA NARTOROLKACH, 9-10.09.2017r. Jelenia Góra-Sobieszów

Email Drukuj PDF

Nartorolkowe Mistrzostwa Polski nie wzbudzają takich emocji jak narciarskie, ale medal się liczy tak samo. Skromna ekipa Podlasian wywalczyła 4 medale: 2 srebrne zdobyła Emilka Romanowicz z UKS Puszcza Supraśl, 1 srebrny wywalczył Krzysztof Małkiński i 1 brązowy Hania Popko - oboje z UKS Hubal Białystok. Trener Hubala Adam Roszkowski jest także zadowolony ze startu innych swoich podopiecznych, a start Hani z jednym kijkiem drugiego dnia należy jak najszybciej zapomnieć.

Wyniki Podlasian I dnia:

Więcej…
 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE 2017

Email Drukuj PDF

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W BADMINTONIE, 21-27.08.2017r. GLASGOW (SZKOCJA)
W tej imprezie karierę reprezentacyjną mieli zakończyć nasi mistrzowie Robert Mateusiak i Nadia Zięba, ale nie zakończyli z powodu ... stanu błogosławionego Nadii. Może to dobrze, ale reprezentacja Polski składała się tylko z 3 nowicjuszy oraz 2 badmintonistów mających spore doświadczenie zagraniczne. Polacy zagrali w turnieju głównym i niestety, już w pierwszej rundzie przegrali wszystkie pojedynki. Zawód sprawiła para Miłosz Bochat/Adam Cwalina, Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) wrócił z podniesioną głową i był chwalony za dobrą i odważną grę, a drugi polski debel pojechał na zawody dla satysfakcji za własne pieniądze (tak napisał portal internetowy).
Okazji zobaczenia znakomitej imprezy nie przepuścili inni hubalczycy. Mając kolegę w Szkocji Pawła Abramowicza, na kibicowanie polecieli do Glesgow Andrzej Kaftański z Mariuszem Rurarzem. Zdjęcia z logo naszego klubu są godne uwagi.

Galeria

Wyniki Polaków:
Mark Lamsfuss/Marvin Emil Seidel (GER)/Miłosz Bochat/Adam Cwalina (POL) 21:15, 21:14;
Jones Ralfy Jansen/Josche Zurwonne (GER)/Paweł Prądziński/Jan Rudziński 21:10;21:12;
Antony Sinisuka Ginting (INA)/Mateusz Dubowski (UKS Hubal Białystok) 21:12, 21:14.
Lech Szargiej

 

POLSCY SIATKARZE GRAJĄ DALEJ!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

SIATKARSKIE MISTRZOSTWA EUROPY MĘŻCZYZN W POLSCE.

Galeria

POLACY, PO PORAŻCE NA PGE NARODOWYM Z SERBIĄ 0:3 I WYGRANYCH MECZACH Z FINLANDIĄ 3:0 ORAZ ESTONIĄ 3:0 GRAJĄ DALEJ W BARAŻACH. TERAZ NA DRODZE DO ĆWIERĆFINAŁU BĘDĄ SŁOWEŃCY. PÓŹNIEJ WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. ŻYCZĘ POLAKOM MEDALU.
Lech Szargiej
PS. Na zaproszenie Przyjaciół z Włoch, 24 sierpnia 2017r. znalazłem się na uroczystości otwarcia 30 Mistrzostw Europy oraz na pierwszym meczu Polaków z Serbią. To co tam zobaczyłem, napawa wielką nadzieją. Polscy siatkarscy kibice nie mają sobie równych na świecie. Są niezwykłą, wielce szlachetną i niesamowicie ufną rodziną. Jej członkowie potrafią z wielką kulturą przeżywać chwile radości i chwile niepowodzeń polskich siatkarzy. Znakomicie dopingują, ale też świetnie zachowują się po porażce. Nie ma co ukrywać, z Serbami byliśmy słabsi. Kibice jednak docenili brawami grę obu zespołów, choć bardzo chcieli zwycięstwa polskiej reprezentacji.
Żeby to zobaczyć, warto tam było być.
Lech Szargiej

 

Regulamin XII Puchar Polski Nauczycieli 2017

Email Drukuj PDF

regulamin

 

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI - PODAJMY RĘKĘ

Email Drukuj PDF

Galeria

16.08.2017r. w Sali Kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste spotkanie pod hasłem "NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI-PODAJMY RĘKĘ" pod honorowym patronatem Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego, Ministra Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela i Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Macieja Żywno, na które zaproszenie otrzymała dyrekcja ZS6 Białystok: Bożena Janiak, Andrzej Wróblewski, Krzysztof Bielawiec i Lech Szargiej.
Podczas spotkania wiele środowisk naszego województwa zostało przez Pana Wojewodę Bohdana Paszkowskiego wyróżnione odznaczeniami, pucharami, grawertonami, książkami i dyplomami. Ze środowiska sportowego wyróżniony został prezes KS Podlasie Jan Zalewski, a ze środowiska szkolnego - dyrektor Zespołu Szkół Nr 6 w Białymstoku Lech Szargiej.
(LES)

 

STYPENDIA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU

Email Drukuj PDF

Galeria

12 lipca 2017r. w Pałacyku Gościnnym Pan Prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył ponad 50 stypendiów na II półrocze 2017 roku. Wśród nich znalazła się 6 Hubalczyków, którzy mieli dotychczas stypendia w I półroczu, a teraz otrzymali na drugie. Nagrodzeni to: Ewa Piotrowska, Edyta Tarasewicz, Karolina Janowska, Paulina Owczarczuk, Michał Śmiłowski i Konrad Baranowski. W ich imieniu certyfikaty odebrał Lech Szargiej.
Łącznie w roku 2017 aż 28 Hubalczyków ma przyznane stypendia Prezydenta Białegostoku na sumę ponad 130.000 PLN. Gratulacje.

Lech Szargiej

 


Strona 1 z 29
ZS6 UKS HUBAL Aktualności