SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019
2018-2019

ROSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „Utracone dziedzictwo – zburzone cerkwie w XX-leciu międzywojennym”

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 6 października 2018r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Utracone dziedzictwo – zburzone cerkwie w XX-leciu międzywojennym”, nad którym uczniowie pracowali w ubiegłym roku szkolnym. Z wielka przyjemnością informujemy, że wśród uczestników konkursu II miejsce zajęła Natalia Wojciulik zaś Aleksandra Radziszewska i Nina Jermołaj  otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.

-Helena Czaban

 

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego SP 32

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

05.10.2018 r. odbyły się wybory do Prezydium SU SP 32. W głosowaniu wzięło udział 402 uczniów z klas 4-8 i 3 gimnazjum. Oddano 399 ważnych głosów oraz 3 nieważne.

Do pracy w szkolnej Komisji Wyborczej zostali oddelegowani reprezentanci każdej
z klas – większość uczniów wywiązała się z tego obowiązku i została nagrodzona pochwałami wpisanymi do dziennika lekcyjnego.

Galeria

Więcej…
   

Udział uczniów w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata – Polska 2018”

Email Drukuj PDF

Galeria

20 września 2018 roku uczniowie z klasy VII a i VId wzięli udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018”, związanej z promocją  ochrony środowiska. Jej organizatorem w Polsce jest Fundacja „Nasza Ziemia”, a patronat w Białymstoku sprawował Departament Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego.

Hasłem tegorocznej edycji było „Akcja- Segregacja!”. Jej główny cel to wsparcie  i propagowanie selektywnej zbiórki odpadów ważnej dla lepszego wykorzystywania zasobów, poszanowanie środowiska i oszczędność energii i wody.

Podczas akcji dzieci sprzątały okolice dużej polany  Lasu Pietrasze. Segregowały śmieci do specjalnych worków na plastik, szkło lub odpady mieszane.

Pogoda nam dopisała. Dzieci pracowały chętnie i z zapałem, rozumiały sens podjętych działań. Jesteśmy zadowoleni i dumni z naszego wkładu na rzecz ochrony środowiska.

Organizatorzy akcji:

Elżbieta Woroniecka,  Iwona Grodzińska

 

Dzień języków

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Galeria

Europejski Dzień Języków został ustanowiony wspólnie przez Komisję Europejską i Radę Europy – organizację, która reprezentuje 800 mln Europejczyków z 47 krajów. W przygotowanie obchodów zaangażowane są liczne instytuty i stowarzyszenia działające w sektorze kultury i nauki języków, uniwersytety, a także szkoły. Od czasu jego ustanowienia w roku 2001, który ogłoszono Europejskim Rokiem Języków, Europejski Dzień Języków obchodzony jest, co roku.

Więcej…
 


Strona 3 z 4
SP32 Galeria 2018-2019