SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SP32 Galeria 2018-2019
2018-2019

Wycieczkowe wspomnienia klas 4 c oraz 4 d...

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Galeria

13.11.2018 r. dwie klasy czwarte udały się na ciekawą wycieczkę. Miały okazję obejrzeć wyjątkowe widowisko edukacyjne pt. „MAGICZNA PODRÓŻ - PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” w wykonaniu Baletu i Orkiestry Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz aktorów w reżyserii Zbigniewa Kułagowskiego. Przedstawienie odbyło się w sali widowiskowo – edukacyjnej w siedzibie Zespołu -  MATECZNIK MAZOWSZE CENTRUM FOLKLORYSTYCZNE w Otrębusach – szlacheckiej wsi polskiej w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. Magiczny świat współczesnego teatru zaprosił swoich widzów w niezwykłą podróż!

Więcej…
 

09.11. Apel z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Galeria

   

UCZNIOWIE I PRACOWNICY SZKOŁY UROCZYSTOŚCI ROZPOCZĘLI W KOŚCIELE I CERKWI.

Email Drukuj PDF

Galeria

6 listopada 2018r. o godzinie 8.30 Kościół pw. Maksymiliana Marii Kolbe zapełnił się uczniami, nauczycielami aktualnie pracującymi i już emerytami oraz pracownikami niepedagogicznym. Zauważyłem także sporą grupę rodziców. Mszę Świętą poprowadził ks. prof. Adam Skreczko. W homilii pięknie powiedział o historii szkoły, o jej dokonaniach, o wartościach z szacunkiem do rodziców, nauczycieli i kościoła na czele. Na zakończenie ks. proboszcz otrzymał pamiątkowy medal wybity specjalnie na okoliczność 50-lecia szkoły oraz gromkie brawa jako podziękowanie za znakomitą współpracę i ciepłe słowa o naszej szkole.
O godzinie 10.00 w Cerkwi Wszystkich Świętych ks. Jan Fiedorczuk w towarzystwie dwóch duchownych z tej parafii odprawił nabożeństwo z okazji jubileuszu 50-lecia SP Nr 32 kierując pod naszym adresem wiele bardzo przyjemnych słów z zaznaczeniem, że szkołą od 31 lat kieruje Lech Szargiej. To więcej niż połowa czasu istnienia placówki. Ks. Jan zwrócił także uwagę na bardzo dobre początki współpracy szkoły z cerkwią w sprawach prowadzenia katechezy w szkole. Na zakończenie dyrektor szkoły otrzymał za 31 lat pracy w szkole świętującej jubileusz złotych godów piękną ikonę.
W dniu 7.11.2018r. o godzinie 12.00 w hali badmintonowej SP Nr 32 przy ul. Pietrasze 29 odbędzie się uroczysta akademia z wieloma niespodziankami. Na tę uroczystość awizowało się wielu gości, absolwentów i rodziców. Będą też wybitni byli uczniowie oraz byli i aktualni sportowcy.
Lech Szargiej
PS. Więcej zdjęć zamieścimy po 7.11.2018r.

 

Wizyta studyjna w ramach projektu DOBRY ZAWÓD -FAJNE ŻYCIE

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

Dnia 24 października 2018r. w ramach udziału w projekcie DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE uczniowie klas III PG12 wzięli udział w wizycie studyjnej. Podczas wycieczki zawodoznawczej odwiedzili:

  • firmę Supon, ul. Octowa 3 Białystok,
  • firmę Medgal Sp z o.o. ul. Niewodnicka 26A Księżyno,
  • firmę Hotel Santana ul. Baranowicka 55 Białystok,
  • firmę KAN ul. Karpińskiego Białystok.
Więcej…
 


Strona 2 z 5
SP32 Galeria 2018-2019