SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Konkurs recytatorsko-fotograficzny dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie recytatorsko—fotograficznym pt./Strzeż się oschłości serca /skierowanym do uczniów szkół podstawowych (klasa 7) i gimnazjalnych.

Prosimy o przekazanie informacji zainteresowanym nauczycielom.

Regulamin konkursu oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły (http://www.zstio.net.pl)

Katalogi biblioteki online

Czytelnicy chcący korzystać ze zbiorów biblioteki online (przeglądania katalogu bibliotecznego i własnego konta czytelniczego oraz dokonywania rezerwacji zbiorów bibliotecznych) proszeni są o dostarczenie adresów email w celu umożliwienia dostępu.

SPRAWOZDANIE

W dniu 10.02.2018 ( sobota ) w Białymstoku w Lesie Pietrasze na 1km pętli sztucznego śniegu zostały przeprowadzone Mistrzostwa Szkoły Podstawowej  numer 32 w Narciarstwie Biegowym . Startowało 82 zawodników . Zawody przeprowadzone zostały w poszczególnych kategoriach oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Zawody miały na celu popularyzację narciarstwa biegowego i spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wszystkim startującym zawodnikom kibicowali  rodzice , którzy licznie przybyli na trasy biegowe. Uczniowie po zakończeniu sportowych zmagań  zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami . Wszystkim startującym przygotowana była ciepła herbata. Zawody  przeprowadzili nauczyciele wf (E.Pańkowska, T.Botwina , A. Kuczyńska, D. Ralicki, T. Muszyński , B.Świrydowicz,  A.Piotrowska) , absolwent SP32 K.Janowski  i uczniowie SP 32.

Serdeczne podziękowania Dyrekcji SP32 , UKS Hubal,
sponsorom nagród , panu B. Głowackiemu i  nauczycielowi  wf  A. Roszkowskiemu za przygotowanie tras.

Aneta Piotrowska

Mistrzostwa Podlasia Szkół w narciarstwie Biegowym 2018

13 lutego 2018r. na sztucznych trasach narciarskich Lasu Pietrasze odbyły się Mistrzostwa Podlasia Szkół organizowane przez PW SZS w Białymstoku. Wyniki i materiał zdjęciowy Pauliny Jakubik (na prośbę Lecha Szargieja - dziękuję) w załączeniu.
Kolejne zawody już w przyszłym tygodniu, a będzie to prawdopodobnie Bieg Hubala (zdecydują w Tomaszowie Roszkowski i Staręga).
Pozdrawiam Lech Szargiej

SP32 Zamówienia publiczne