SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ADVERTISEMENT

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Historii i Kulturze Wielkiej Brytanii. Konkurs odbędzie się dnia 30 października 2018r w sali nr 30.Zainteresowanych uczniów zapraszamy do nauczycieli języka angielskiego.

organizatorki: Anna Tichoniuk

Marta Kowalczuk

Magdalena Karpowicz

 

14 października - Dzień Nauczyciela w SP 32

Email Drukuj PDF

W październiku cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji  reprezentanci Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Radulska kl. 8 c, Katarzyna Wilczewska kl. 3 cg, Oliwia Kudrycka kl. 8 d, Patrycja Masalska kl. 8 b  złożyli życzenia i kwiaty na ręce Dyrekcji SP 32 w imieniu własnym oraz Rady Rodziców. Natomiast przy pokoju nauczycielskim uczniowie zawiesili wielką laurkę - złożoną z pojedynczych rysunków, przygotowanych indywidualnie przez poszczególne klasy 4-8 i 3 gimnazjum - z życzeniami dla nauczycieli.

Samorząd Uczniowski

 

16.10 - bicie rekordu Guinnesa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Email Drukuj PDF

Galeria

Dnia 16 października w naszej szkole odbyło się bicie rekordu Guinnesa w resuscytacji krążeniowo oddechowej. Głównym organizatorem akcji jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Paweł Skibinski

 

Wycieczka do Warszawy

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Galeria

Najlepszy dowód na to, że recykling się opłaca, czyli klasy trzecie gimnazjum świadkami spektakularnego cudu!

Kiedy  16 października br. klasy trzecie gimnazjum wyjeżdżały do Warszawy, pewnie żaden z uczniów (i nauczycieli) nie podejrzewał, że w Pruszkowie  zobaczą takie cuda. W Galerii Figur Stalowych z pozornie niepotrzebnych elementów metalowych powstaje prawdziwa sztuka.

Więcej…
 

Reprezentacja Samorządu Uczniowskiego SP 32 na ślubowaniu pierwszaków

Email Drukuj PDF

Galeria

16.10.2018 r. o godz. 16:00 szkoła podstawowa oficjalnie przyjęła w swoje szeregi kolejny rocznik uczniów. Uroczystości ślubowania towarzyszył Poczet Szkoły w składzie: Maria Monachowicz z kl. 8 c, Aleksandra Palecka z kl. 8 c, Małgorzata Pawłowska z kl. 7 c, Norbert Koścień z kl. 7 c. Wśród przemawiających gości znalazła się również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego SP 32 – Aleksandra Radulska z kl. 8 c, która pięknie i ciepło powitała pierwszaków oraz złożyła im życzenia w imieniu społeczności uczniowskiej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

mgr Jolanta Klepadło, mgr Marta Kowalczuk, mgr Anna Prymaka, mgr Karina Tokajuk

 


Strona 1 z 176
SP32 Wolontariat