SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ADVERTISEMENT

Zapraszamy uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Historii i Kulturze Wielkiej Brytanii. Konkurs odbędzie się dnia 30 października 2018r w sali nr 30.Zainteresowanych uczniów zapraszamy do nauczycieli języka angielskiego.

organizatorki: Anna Tichoniuk

Marta Kowalczuk

Magdalena Karpowicz

14 października - Dzień Nauczyciela w SP 32

W październiku cała społeczność szkolna obchodziła Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji  reprezentanci Samorządu Uczniowskiego: Aleksandra Radulska kl. 8 c, Katarzyna Wilczewska kl. 3 cg, Oliwia Kudrycka kl. 8 d, Patrycja Masalska kl. 8 b  złożyli życzenia i kwiaty na ręce Dyrekcji SP 32 w imieniu własnym oraz Rady Rodziców. Natomiast przy pokoju nauczycielskim uczniowie zawiesili wielką laurkę - złożoną z pojedynczych rysunków, przygotowanych indywidualnie przez poszczególne klasy 4-8 i 3 gimnazjum - z życzeniami dla nauczycieli.

16.10 - bicie rekordu Guinnesa w resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Dnia 16 października w naszej szkole odbyło się bicie rekordu Guinnesa w resuscytacji krążeniowo oddechowej. Głównym organizatorem akcji jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Paweł Skibinski

Wycieczka do Warszawy

Najlepszy dowód na to, że recykling się opłaca, czyli klasy trzecie gimnazjum świadkami spektakularnego cudu!

Kiedy  16 października br. klasy trzecie gimnazjum wyjeżdżały do Warszawy, pewnie żaden z uczniów (i nauczycieli) nie podejrzewał, że w Pruszkowie  zobaczą takie cuda. W Galerii Figur Stalowych z pozornie niepotrzebnych elementów metalowych powstaje prawdziwa sztuka.

Reprezentacja Samorządu Uczniowskiego SP 32 na ślubowaniu pierwszaków

16.10.2018 r. o godz. 16:00 szkoła podstawowa oficjalnie przyjęła w swoje szeregi kolejny rocznik uczniów. Uroczystości ślubowania towarzyszył Poczet Szkoły w składzie: Maria Monachowicz z kl. 8 c, Aleksandra Palecka z kl. 8 c, Małgorzata Pawłowska z kl. 7 c, Norbert Koścień z kl. 7 c. Wśród przemawiających gości znalazła się również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego SP 32 – Aleksandra Radulska z kl. 8 c, która pięknie i ciepło powitała pierwszaków oraz złożyła im życzenia w imieniu społeczności uczniowskiej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

mgr Jolanta Klepadło, mgr Marta Kowalczuk, mgr Anna Prymaka, mgr Karina Tokajuk