SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Apel o pomoc

Email Drukuj PDF

Zwracamy się do wszystkich pracowników, uczniów SP 32 i ich rodziców oraz zawodników i sympatyków klubu Atom Bzyk UKS „HUBAL” o wsparcie zbiórki pieniędzy na rehabilitację Marii Matuszyk.

Marysia ma 8 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Wasilkowie oraz zawodniczką zespołu „Atom”. W październiku tego roku zdiagnozowano u niej guza mózgu. Dziewczynka przeszła już skomplikowaną operację w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, obecnie wymaga drogiego, długoterminowego
i trudnego leczenia oraz intensywnej terapii.

W dniach 13-20.12.2017 r. w naszej szkole zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc w leczeniu Marysi. Pieniądze będą zbierane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego SP 32 do specjalnie przygotowanych puszek. Akcję można również wesprzeć, przynosząc maskotki-pluszaki.

Marysia jest naprawdę wspaniała, mądra i bardzo dzielna.  Jest bardzo zdeterminowana by walczyć o swoje zdrowie i powrót do normalnego życia. Jej marzeniem jest powrót do koleżanek i kolegów ze szkoły i klubu.

Wszystkim darczyńcom z góry dziękujemy za pomoc i okazanie dobrego serca.

 

AKCJA DLA STOWARZYSZENIA DROGA

Email Drukuj PDF

Organizatorzy akcji charytatywnej dla Stowarzyszenia Droga pięknie dziękują Uczniom ich Rodzicom, Wychowawcom za mobilizację, hojność, wrażliwość, wspaniałe dary dla tych, którzy są w potrzebie i zasługują na szczęście i uśmiech szczególnie w tym pięknym okresie Bożego Narodzenia. Dawanie i dzielenie się z innymi daje nam wiele radości. A oto KLASY I ICH WYCHOWAWCY, którzy wzięli udział w akcji:

I A – E. Brejniak I B – H. Piech I C – B. Świrydowicz

II A – M. Dubrownik II B – D. Rutkowska

III A – J. Jabłońska III B – K. Kalinowska III C – J. Nikonowicz

III D – K. Zdanowicz III E – A. Pater III F – D. Łupińska

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy Wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

D. Rutkowska, A. Pater, K. Zdanowicz

 

 

Ludzie Dobrego Serca!

Email Drukuj PDF

W dniach 27.11. – 6.12.2017 r. w naszej szkole odbywała się mikołajkowa zbiórka słodyczy dzieciom z Domu Dziecka nr2 w Białymstoku. Wzorem lat ubiegłych tym roku również uczniowie, Rodzice oraz nauczyciele chętnie dołączyli do pomocy. Zebraliśmy niespotykanie dużą ilość słodkości ( zdjęcia nie oddają tego w pełni ), z których część już dostarczyłyśmy do Domu Dziecka a pozostałe trafią do rąk Dzieci już 20.12., kiedy to odwiedzimy podopiecznych Domu Dziecka i spędzimy z nimi trochę czasu na grach i zabawach. RADOŚĆ OBDAROWANYCH DZIECI BĘDZIE NAJWIEKSZYM PODZIĘKOWANIEM WSZYSTKIM OFIARODAWCOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI. Chcemy wyrazić szczególną wdzięczność klasom 2Ag, 3Cg, 1A, 3F, 6B, 7D i Wolontariatowi.

Dzielmy się swoim szczęściem, uszczęśliwiajmy innych, nieśmy pomoc.

‘Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ja dzieli’ Dziękujemy,

Anna Tichoniuk

Marta Kowalczuk

Paulina Derpeński

 

Sprawozdanie ze zbiórki darów dla Polaków na Litwie

Email Drukuj PDF

sprawozdanie

 

Informacja o unieważnieniu postępowania - przyrządy optyczne

Email Drukuj PDF

protokół

 


Strona 1 z 137
SP32 Wolontariat