- I miejsce w Igrzyskach Dzieci (Krzysztof Podkowiński, Kacper Pachucki, Damian Perkowski)

- III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (Aleksander Mitroszewski, Krzysztof Poskrobko, Mateusz Kardasz)

Dziewczęta:

– II miejsce w Igrzyskach Młodzieży (Julia Stankiewicz, Aleksandra Korniluk, Natalia Łozowska)

- V miejsce w Igrzyskach Dzieci (Anna Ciereszko, Marta Kalinowska, Agata Wasiluk)

W imieniu społeczności szkolnej – serdecznie gratulujemy!!!!

W minioną sobotę 7 marca 2020 na Hali Badmintonowej odbyła się Uroczystość wręczenia wyróżnień okolicznościowych z okazji XVII Walnego Zajazdu Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego. Nasza szkoła, uważana za najbardziej usportowionej szkoły w województwie, miała zaszczyt być gospodarzem Zjazdu. Podczas uroczystości za swoją działalność na rzecz sportu wyróżnieni zostali między innymi:

- dyrektor szkoły Pan Lech Szargiej – wyróżnienia Prezesa Podlaskiego SZS - „Za wspieranie działalności Szkolnego Związku Sportowego”, „Za życzliwość i współpracę przy organizacji Igrzysk Dzieci i Młodzieży” oraz „Za pracę w Zarządzie Podlaskiego SZS w latach 2016-2019” oraz wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Rady Olimpijskiej – medal jubileuszowy z okazji 100-lecia PKOL;

- Pan Marek Sadowski – wyróżnienie Prezesa PKOL - brązowy medal „Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego”;

- Pan Marcin Dernoga – wyróżnienie Ministra Sportu RP – brązowa odznaka „Za zasługi dla Sportu” oraz wyróżnienie Prezesa Podlaskiego SZS „Za wzorową współpracę przy organizacji Igrzysk Dzieci i Młodzieży”

- Pan Waldemar Grzegorzewski - – wyróżnienie Ministra Sportu RP – srebrna odznaka „Za zasługi dla Sportu”.

Wyróżnienia w imieniu Ministra Sportu RP wręczał Minister Edukacji Narodowej – Pan Dariusz Piontkowski.