Darmowe e- kursy programowania dla uczniów Zaprogramuj Swoją Przyszłość


Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło nas samych. Na darmowe kursy zapisało się ponad 2 tysiące polskich dzieci, z mniejszych i większych miejscowości. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymali stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych we współczesnej edukacji.

W załączeniu przesyłamy aktualny biuletyn informacyjny skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców. Prosimy o uwzględnienie go w we wpisach w e-dziennikach i informacjach przekazywanych do uczniów oraz rodziców.

biuletyn


Zespół Zaprogramowani.com

Pozdrawiam

Do wakacji zostało:

Email dla rodziców

Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej

Załączniki

MSWiA Hejt audiodeskrypcja
MSWiA Hejt audiodeskrypcja
Data: 2020-12-16, rozmiar: 12 MB
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
Data: 2020-12-16, rozmiar: 10 MB