CZY SZCZEPIENIA SĄ MNIEJSZYM ZŁEM?

            Czy możemy temu coś zaradzić? Zapewne tak. Najpierw musimy poznać jedną z najważniejszych życiowych prawd: człowiek w tłumie wyróżnia się inteligencją lub jej brakiem. Musimy zrozumieć, czym są choroby zakaźne i jak im się przeciwstawiać. Później – jako istoty rozumne – podejmować decyzje o bezpieczeństwie swoim, swoich bliskich, przyjaciół, sąsiadów itd. Bądźmy odpowiedzialni!

Dorośli mają prawo o sobie decydować sami, osoby niepełnoletnie – tylko z udziałem i poprzez  swoich rodziców/opiekunów prawnych. Nikt w tym Wam nie może przeszkadzać! Stacjonarna edukacja, swobodne wychodzenie po zajęciach na spotkania ze znajomymi, wyjazdy na obozy i wycieczki, nieskrępowane życie towarzyskie to z pewnością fajna zachęta, by brać sprawy w swoje ręce. Skutecznej pigułki na COVID-19 jeszcze nie ma, szczepienia są i one ochronią nas przed bolesnymi skutkami tego zakażenia.

Ja się zaszczepiłem, a WY?

Pozdrawiam Lech Szargiej

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 3 „Pietrasze” w Białymstoku

Do wakacji zostało:

Email dla rodziców

Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej

Załączniki

MSWiA Hejt audiodeskrypcja
MSWiA Hejt audiodeskrypcja
Data: 2020-12-16, rozmiar: 12 MB
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
Data: 2020-12-16, rozmiar: 10 MB