Drodzy nauczyciele, dzieci i rodzice naszych uczniów!

W związku z tym zachęcamy do tworzenia laurek z podziękowaniami, które zostaną wysłane do wspomnianych funkcjonariuszy. Wszystkim funkcjonariuszom na pewno będzie niezmiernie miło, kiedy zobaczą, że najmłodsza część społeczeństwa docenia ich wysiłek. Metoda wykonania laurek jest dowolna, temat pracy: "DZIĘKUJEMY". Można je wykonać w szkole podczas zajęć lub w domu, samodzielnie lub ze współudziałem rodziców. Będzie to bardzo miłe, jeśli dorośli napiszą na nich coś od siebie. Prosimy, aby wychowawcy, którzy chcą wziąć ze swoimi klasami udział w tej akcji, zebrali je, może wspólnie opakowali, np. związali wstążeczką czy schowali do ozdobnej koperty i przynieśli do sali 208 do 3 grudnia 2021 r.  Zapakujemy je w ładne pudełka i zostaną przekazane osobie, która dostarczy je bezpośrednio do zainteresowanych osób. Jest to mama naszego ucznia, która związana jest z w/w służbami.

Zachęcamy raz jeszcze wszystkich ludzi o wielkim sercu do wzięcia udziału w naszej akcji „ Dziękujemy ”. Niech będzie to taka nasza forma patriotyzmu… Wszak w listopadzie, co roku przeżywamy największe wydarzenie w dziejach naszej Ojczyzny - odzyskanie niepodległości! Ona też została wywalczona m.in. przez żołnierzy, tylko innych.

Organizatorki akcji „ Dziękujemy”:

Barbara Jakimowicz i Halina Piech

Do wakacji zostało: