Zapraszamy do I klas LOMS o profilach: badmintonowo – narciarskim oraz dietetyka i fitness!!!

ZARZĄDZENIE NR 6/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 32 im. mjr. H. Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku z dnia 11 marca 2020 r.

 1. Komunikatu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r.
 2. Informacji Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 11.03.2020 r.
 3. Informacji Podlaskiego Kuratora Oświaty z 10.03.2020 r.
 4. Informacji Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Białymstoku.

Zarządzam co następuje:

 1. W dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) szkoła nie prowadzi zajęć dydaktyczno-wychowawczych, a jedynie działania opiekuńcze. Nauczyciele przychodzą do pracy wg własnego rozkładu zajęć i zapewniają opiekę tym uczniom, którzy przyszli do szkoły, tj. uczniom klas 0,1-8.
 2. Od 16 marca do 25 marca włącznie wszystkie zajęcia w szkole są zawieszone. Wszyscy uczniowie klas 0,1-8 pozostają w domach. Nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni są w gotowości do pracy. Nie dotyczy to dozoru, służb konserwatorskich i administracji.
 3. Od 12 do 25 marca stołówka szkolna nie prowadzi żadnego żywienia – dotyczy to Przedszkola Samorządowego 69 (w naszym budynku), oddziałów zerowych i klas 1-8 SP32. W dniach 12 i 13 marca jeżeli rodzic zdecyduje się posłać dziecko do szkoły zaopatruje je w suchy prowiant ( np. kanapki, owoce, napoje).
 4. Nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny zobowiązani są do poinformowania swoich uczniów jaki zakres materiału z danego przedmiotu ma być samodzielnie zrealizowany przez uczniów w tym okresie.
 5. Treningi badmintona, przygotowujące wyłącznie do imprez mistrzowskich mogą odbywać się wg dotychczasowych grafików bez udziału osób towarzyszących. Każdy trening ma być elektronicznie zgłoszony do dyrektora szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem ( z podaniem imiennej listy zawodników, terminu i czasu trwania zajęć).
 6. Wszystkie wynajmy pomieszczeń szkolnych są zawieszone z dniem 16 marca (poniedziałek).
 7. Wszystkie zajęcia na pływalni są zawieszone z dniem 16 marca (poniedziałek).
 8. Rekolekcje nie odbędą się w planowanym terminie (19-20.03). Ewentualny nowy termin zostanie podany przez Księży Proboszczów.

Poniżej, fragment Komunikatu Ministra Edukacji Narodowej:

„ Rodzicu,

 • ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
 • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
 • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
 • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
 • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
 • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Uczniu,

 • pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
 • przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
 • odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
 • przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.”

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 32

mgr Lech Szargiej

Przekaż nam swój 1%

Nabór do przedszkoli i oddziałów "0" w szkołach

Nabór do szkół podstawowych

Rekrutacja dla absolwentów szkół podstawowych

Do wakacji zostało:

Email dla rodziców

Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej

Załączniki

MSWiA Hejt audiodeskrypcja
MSWiA Hejt audiodeskrypcja
Data: 2020-12-16, rozmiar: 12 MB
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
Data: 2020-12-16, rozmiar: 10 MB