SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Sprzedaż karnetów na basen

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Szanowni Państwo.

W związku z przedłużającym się remontem szatni basenowej damskiej informujemy, ze zajęcia karnetowe na basenie rozpoczną się od 23 września 2019r. Ważność karnetów zostanie przedłużona  do 25 stycznia 2020.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

Pix Programming Challange PL

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo, miło mi poinformować o nowej edycji naszego konkursu - mistrzostw w programowaniu! Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich. Rejestracja do polskiej edycji Pix Programming Challenge startuje 9 września 2019. Po raz kolejny mam zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do udziału w nim!

Dotychczasowy Konkurs Pix od tego roku szkolnego staje się konkursem międzynarodowym! Po dużym sukcesie pierwszej edycji postanowiliśmy rozegrać go także w Wielkiej Brytanii, Indiach oraz Nigerii.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie www.pixchallenge.org.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym chciałbym poinformować również o nowościach w aplikacji PixBlocks. Opracowaliśmy moduł Python - kompleksowy kurs nauki jednego z najpopularniejszych języków programowania na Świecie, dzięki któremu uczniowie mogą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem tekstowym.

W związku z licznymi pytaniami chciałbym zapewnić - nasza aplikacja jest w pełni darmowa i nie zamierzamy tego zmieniać! W związku z tym zachęcam do korzystania z niej na lekcjach informatyki.

Aplikację można pobrać ze strony www.pixblocks.com

 

STYPENDIA MOTYWACYJNE DLA UCZNIÓW I JESZCZE COŚ...

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 

Galeria

3 września 2019r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ul. Słonimskiej 47/1 dokładnie 321 młodych osób (przed rokiem 290) otrzymało z rąk Prezydenta Białegostoku Tadeusz Truskolaskiego stypendia za wyniki i osiągnięcia w nauce, w dziedzinie twórczości artystycznej oraz za myśl techniczną. Wśród nich są uczniowie i absolwenci białostockich szkół. To m.in. laureaci konkursów i olimpiad, artystycznych konkursów i turniejów, autorzy innowacyjnych projektów technicznych. W sumie do zdolnych uczniów i absolwentów trafi ponad 547,6 tys. zł.

Więcej…
 

Bezpłatne warsztaty programowania - Koduj z Gigantami

Email Drukuj PDF

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Ma ono na celu zwiększenie świadomości o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi, nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/nauka-programowania-wydarzenia

W razie pytań kontakt mailowy: sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

 

HANIA POPKO Z MEDALEM PANA PREZYDENTA!

Email Drukuj PDF

NARCIARKA HANIA POPKO I JEJ MISTRZ ADAM ROSZKOWSKI UDEKOROWANI!

Galeria

Tym razem uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/20 odbyła się 02.09.2019r.  w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Radzymińskiej. We wszystkich szkołach Miasta Białegostoku naukę rozpoczęło ponad 49 tys. uczniów, najwięcej w szkołach podstawowych – ponad 21,5 tys. W szkołach średnich uczy się teraz ponad 17,5 tys. uczniów, w tym ok. 9,1 tys. w liceach, ponad 6,8 tys. w technikach, ok. 1,3 tys. w branżowych szkołach I stopnia.

Więcej…
 


Strona 3 z 212
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Statystyki

Odsłon : 2761368

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..