SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Zaproszenie na cykl wykładów „Bądź świadomy swoich praw” - dla zainteresowanych rodziców

Email Drukuj PDF

Fundacja Spe Salvi zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na cykl bezpłatnych wykładów pod hasłem „Bądź świadomy swoich praw”.

Najbliższy wykład odbędzie się w *środę 20 marca* *o godz. 17.00* w Centrum Aktywności Społecznej przy *ul. Św. Rocha 3* w Białymstoku.

Temat: *Prawo rodzinne i opiekuńcze*

Więcej…
 

Podziękowania

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przekazały dary książkowe w ramach akcji „Podaruj książki bibliotece szkolnej”. Dzięki życzliwości naszych czytelników biblioteka szkolna wzbogaciła się o 144 książki. W zbiorach znalazły się książki przygodowe, obyczajowe, podróżnicze, krajoznawcze, biograficzne, bajki dla młodszych dzieci oraz albumy i atlasy. Dary te wzbogacą księgozbiór biblioteki a tym samym poszerzą ofertę dla wszystkich naszych czytelników.

Nauczyciele-bibliotekarze

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „(POD)RÓŻNE HISTORIE”

Email Drukuj PDF

Zapraszamy dzieci i młodzież z Polski, w wieku od 8 lat, do udziału w konkursach fotograficznym i literackim o tematyce podróżniczej.

Termin nadsyłania prac w obu konkursach upływa 31.05.2019 r.

Uroczyste podsumowanie konkursów odbędzie się 20 września 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Program podsumowania oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących zostaną podane do wiadomości w komunikatach z wynikami konkursów.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Pobierz regulamin

Wyślij zgłoszenie na konkurs fotograficzny

Wyślij zgłoszenie na konkurs literacki

 

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Świat emocji dziecka”, który odbędzie się 20 marca 2019 r. o godz. 17.00.

Email Drukuj PDF

Wykład „Świat emocji dziecka” wskazuje na jedno z podstawowych kwestii,  z którymi niejednokrotnie musi borykać się wielu dzisiejszych rodziców i  małżonków – na emocje dziecka. Wykład ma wskazać na najlepsze sposoby i  przykłady jak pomóc wzajemnie zrozumieć i pomóc sobie w małżeństwie i  rodzinie w związku z dużą ilością nieuporządkowanych emocji dzieci.

Na wykładzie mowa będzie o następujących aspektach:

Więcej…
 

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na warsztaty - Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, które rozpoczną się 21 marca 2019 r. o godz. 17.00

Email Drukuj PDF

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami.

Głównym celem warsztatów jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Główne motto Szkoły dla Rodziców i Wychowawców brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać.

Więcej…
 


Strona 3 z 196
SP32