SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Sprawozdanie z realizacji projektów edukacyjnych w Publicznym Gimnazjum Nr 12 w Białymstoku w roku szkolnym 2013/2014

Email Drukuj PDF

Galeria

Sprawozdanie końcowe

Poziom tegorocznych projektów był bardzo wysoki. Uczniowie naszej szkoły nie tylko przygotowali ciekawe prezentacje, ale również nieźle się zaprezentowali. Zaczęli uczniowie z kl. 2c opowiadając o patronach naszych ulic. Wszyscy mogliśmy wysłuchać historii najznamienitszych Polaków i białostoczan figurujących na tabliczkach nazw głównych ulic naszych dzielnic. Prezentacja zdobyła trzecie miejsce i była jedną z najlepiej zaprezentowanych.

Więcej…
 

Podsumowanie działań w związku z realizacją programu edukacyjnego „Poczytaj mi przyjacielu” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej

Email Drukuj PDF

Galeria

W roku szkolnym 2013/2014, uczennice z Publicznego Gimnazjum nr 12 w Białymstoku,  prowadziły regularne i systematyczne spotkania z młodszymi koleżankami i kolegami z Przedszkola Samorządowego nr 69 oraz  z przedszkola i „zerówki” przy Szkole Podstawowej nr 32 w Białymstoku. Podczas tych spotkań dziewczęta miedzy innymi czytały fragmenty „Stu Bajek'' Jana Brzechwy, historie z książek „Nowe przygody Mikołajka 2'', książkę pt. , „Skrzaty Domowe”  Renaty Głasek,  historie z książki „Martynka poznaje świat” Gilberta Delahaye, książkę „Przyroda i Świat w obrazkach”  Beaumont Emilie oraz  przygody Franklina, a dokładniej „Franklin mały chwalipięta”, „Franklin mówi „Kocham cię” , oraz „Franklin wymienia się kartami”, „Franklin i nowa nauczycielka” i „Franklin i odwiedziny wydry”. Dzieci uwielbiały jego przygody i chętnie słuchały tych bajek. Oprócz tego dziewczęta kolorowały  z dziećmi obrazki, układały zabawki,  pomagały im także  przy robieniu różnych prac plastycznych. Grały też z dziećmi w różne gry m.in. w grę „Amse Adamse” czy też w grę „Woda i Ziemia”. Dziewczęta wychodziły również  ze swoimi podopiecznymi  na plac zabaw gdzie bawiły się z nimi w „chowanego” i w „berka”.

 

10.06 - „DZIEŃ BEZ PRZEMOCY

Email Drukuj PDF

Galeria

Już tradycyjnie na początku czerwca obchodzimy Dzień bez przemocy. W tym roku świętowaliśmy 10 czerwca. Impreza rozpoczęła się pokazem tresury psa policyjnego. Funkcjonariusz instruował, jak zachować się podczas spotkania z takim zwierzęciem.

Więcej…
 

Ewelina Kosakowska tuż za podium finału krajowego konkursu wiedzy olimpijskiej

Email Drukuj PDF

Galeria

FINAŁ KRAJOWY KONKURSU WIEDZY OLIMPIJSKIEJ "ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE - OD CHAMONIX DO SOCZI" 2.06.2014r. Białystok Zespół Szkół Nr 6 w Białymstoku do finału krajowego wprowadził w kategorii gimnazjów aż 3 uczniów: Ewelinę Kosakowską (III m w kwalifikacjach), Julitę Pankiewicz (XII m) i Pawła Śmiłowskiego (I m). W ścisłym finale, tylko 6 najlepszych gimnazjalistów po teście pisemnym, znalazła się jedynie Ewelina Kosakowska. Ewelcia dzielnie walczyła o podium i skończyło się na IV miejscu. VII lokatę wywalczył Paweł Śmiłowski, a XII - Julita Pankiewicz. Tak, to są miejsca w POLSCE!.

Więcej…
   


Strona 206 z 225
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Statystyki

Odsłon : 2875828

Tę książkę warto mieć..