SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

MTA 2013 - Elita

Email Drukuj PDF

Galeria

Wyniki MTA

 

28.05 - Pokaz Projektów Gimnazjalnych

Email Drukuj PDF

Dnia 28 maja 2013r. (wtorek) odbędzie się I Szkolny Pokaz Projektów Gimnazjalnych w PG 12.

 Wszystkie pokazy odbędą się w sali G07.

 Ogłaszamy również KONKURS NA NAJLEPSZY PROJEKT NASZEJ SZKOŁY. Wszystkie pokazy odbędą się przy większym audytorium (uczniowie innych klas, dyrekcja, oraz inni nauczyciele)

Więcej…
 

PAWEŁ ŚMIŁOWSKI Z UKS HUBAL BIAŁYSTOK NAJLEPSZYM MŁODZIKIEM POLSKI!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie zostały rozegrane w Suchedniowie w terminie 17-19.05.2013r. Podlasianie zdobyli 3 medale: 2 złote i jeden brązowy. Najlepszym zawodnikiem imprezy został Paweł Śmiłowski z UKS Hubal Białystok (uczeń Zespołu Szkół Nr 6 w Białymstoku) zdobywając złoty medal w grze pojedynczej oraz także złoty medal wraz z Dianą Głowacką z LUKS Księżyno w grze mieszanej. Brązowy medal w tej konkurencji zdobyli Michał Sobolewski i Ewelina Podziewska z SKB Suwałki. Z Podlasian dobre wrażenie pozostawił Adrian Majewski z UKS Hubal Białystok zajmując dobre piąte miejsce. Warto wspomnieć o pechowej dziewczynie z Białegostoku Julicie Rybałt, która na kilka dni przed docelową imprezą nabawiła się kontuzji nogi i marzenia o dwóch złotych medalach musi pozostawić na kolejną okazję.
Lech Szargiej
   

I miejsce PG12 w Międzynarodowym Konkursie Statystycznym

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

W  Międzynarodowym Konkursie Statystycznym (ang. International Statistical Literacy Project, ISLP) na plakat naukowy pod hasłem: „Rolnictwo” dwaj uczniowie naszego gimnazjum Bartłomiej Kosiński i Wiktor Krukowski, klasa Ib zajęli I miejsce w krajowych eliminacjach konkursu.

Praca uczniów pt.: Czy nawozy sztuczne  wpływają na wzrost roślin i na ilość plonów? będzie brała udział w finale konkursu: International Statistical Literacy Project w Hongkongu.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


Strona 234 z 236
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Statystyki

Odsłon : 2980000

Tę książkę warto mieć..