SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Wyniki szkolnego konkursu Quick Xmas Quiz dla kl.4

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Dnia 19 grudnia 2019 r. o godz. 11.15 w Sali 29    odbył się szkolny językowy konkurs świąteczny dla uczniów kl. IV.   Uczniowie rozwiązywali krótki test z wiedzy  o zwyczajach  i tradycjach  bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych. Uczniowie po raz pierwszy spotkali się z nowatorską formą konkursu, pisali go w trakcie przerwy, tempo pracy było szybkie a na zakończenie po oddaniu pracy konkursowej każdy uczestnik otrzymał  słodką nagrodę za chęć udziału w konkursie. W skład komisji konkursowej weszły organizatorki konkursu: p. Marta Kowalczuk i p. Anna Szargiej.

Galeria

Wyniki konkursu:

Więcej…
 

Świąteczna zbiórka słodyczy #RazemNaŚwieta

Email Drukuj PDF

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice! Nasza akcja charytatywna po raz kolejny zakończyła się sukcesem! Wolontariuszki zebrały rekordową ilość słodkich upominków. Zebrane słodycze ucieszą dzieci z Domu Dziecka nr2 oraz wychowanków Pogotowia Opiekuńczego w Białymstoku. Dziękujemy Wam za wsparcie, zrozumienie i pomoc. Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli – (Albert Schweitzer)

Wesołych Świąt!
#RazemNaŚwieta

Anna Tichoniuk
Marta Kowalczuk
Anna Szargiej

Galeria

 

„BEZ STRESU DLA ŚRODOWISKA” - ZBIÓRKA BATERII

Email Drukuj PDF

Nasza szkoła przystąpiła do ekologicznej akcji pt. „BEZ STRESU DLA ŚRODOWISKA” , polegającej na zbiórce zużytych baterii.  W dyżurkach na  terenie szkoły znajdują się oznaczone pojemniki na baterie: na holu głównym, na nowym obiekcie, na terenie byłego gimnazjum i przy hali badmintonowej. Można przynieść dowolną ilość zużytych baterii, które są zaliczane do niebezpiecznych odpadów, ponieważ zawierają metale ciężkie: ołów, kadm i rtęć. Jedna mała bateria z zegarka może skazić metr sześcienny gleby lub 400 litrów wody.

Serdecznie zachęcam do udział w tej proekologicznej akcji.

Koordynator

Elżbieta Woroniecka

 

19.12. - Jasełka szkolne

Email Drukuj PDF

Galeria

 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU - Szkolna Szlachetna Paczka #RazemNaŚwieta

Email Drukuj PDF

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Zebrane podczas dwóch, organizowanych przez Szkolne Koło Wolontariatu, kiermaszach pieniądze pozwoliły na przygotowanie trzech „Szkolnych Szlachetnych Paczek”. Jedna z nich już trafiła do ucznia naszej szkoły wywołując ogromny uśmiech na jego twarzy, a dwie pozostałe - dzieci odnajdą pod choinką w Wigilię.

Dołączyliśmy się także do akcji prowadzonej przez Panią Annę Kruszewską i przekazaliśmy pieniądze dla Fundacji na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny.

Dziękujemy bardzo za udział w naszych akcjach

Dzięki Wam, magia świąt zagości też w domach obdarowanych dzieciaków!

Szkolne Koło Wolontariatu

 


Strona 4 z 232
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Statystyki

Odsłon : 2925755

Tę książkę warto mieć..