SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Pilotaż programowania

Email Drukuj PDF

Od 1 września 2016 roku realizowany jest projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej „Pilotaż programowania”.
Przedsięwzięciem edukacyjnych realizowanych w ramach Pilotażu w województwie podlaskim w bieżącym roku szkolnym 2018/2019 jest druga edycja Ogólnopolskiego Turnieju Robotów RoboMeeting o puchar Dyrektora III L.O. im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku, organizowany przez Szkolne Koło Robotyki „3LO-BOT”. Turniej odbędzie się w dniu 28 marca 2019 r. w Białymstoku ul. Pałacowa 2/1.
Zapraszamy wszystkie szkoły do współzawodnictwa w drugim ogólnopolskim turnieju organizowanym – w ramach Pilotażu programowania - w województwie podlaskim, który będzie jednocześnie wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, a przede wszystkim świetną zabawą pasjonatów programowania i robotyki.
Więcej informacji oraz regulamin i formularz rejestracji uczestników znajduje się na www.robomeeting.pl.

 

II MIEJSCE W XV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM: „WODA I POWIETRZE – DWA ŻYWIOŁY”

Email Drukuj PDF

27 lutego 2019r. w Zespole Szkół Katolickich  odbyły się Finały Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „WODA I POWIETRZE – DWA ŻYWIOŁY”.
Jego celem było rozbudzenie wśród młodzieży zainteresowania ekologią, problemami ochrony środowiska i zagadnieniami związanymi ze zdrowiem człowieka. Naszą szkołę reprezentowały 2 uczennice. Katarzyna Wilczewska z kl. IIIcg zajęła II miejsce, a Marysia Monachowicz z kl. VIIIc została wyróżniona.
Serdeczne gratulacje.

Barbara Dębska

 

Bezpłatne zajęcia z j. angielskiego

Email Drukuj PDF

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku po raz kolejny oferuje bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat . Zajęcia rozpoczną się 4 marca i będą trwały przez pięć tygodni (do 4 kwietnia 2019 roku) - w sumie 10 godzin lekcyjnych na grupę.

Więcej…
 

Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap wojewódzki

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

wyniki etapu wojewódzkiego

Terminy oglądania prac:

Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap wojewódzki dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Prace z Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – etap wojewódzki będą do wglądu w Szkole Podstawowej Nr 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” w Białymstoku, ul. Pietrasze 29 w następujących terminach:

Więcej…
 

Zajęcia szachowe „Rodzice z dziećmi”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na zajęcia szachowe dla rodziców z dziećmi, które rozpoczną się 2 marca 2019 r. o godzinie 10:00.

Więcej…
 


Strona 4 z 196
SP32