SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Akcja czytelnicza

Email Drukuj PDF

Zapraszamy w dniu 07.06. 2019 (piątek) do udziału w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Polega ona na tym, że 7 czerwca o 10.00 uczniowie z całej Polski będą czytać – bez przymusu, każdy to, na co ma ochotę. Proponujemy, żeby o tej porze uczniowie wyszli na korytarz z swoimi książkami i czytali przez 5 - 10 minut. Symbolem wspólnej akcji jest rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie. Co roku w ten sposób czyta ponad 400 tys. osób. Prosimy o poinformowanie swoich wychowanków, aby w tym dniu mieli ze sobą swoje ulubione książki. Zachęcamy Państwa również do przyniesienia swojej ulubionej książki.

Pozdrawiamy

 

III miejsce w VII Olimpiadzie Kosmetologicznej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Galeria

22 marca 2019 roku uczennice klasy VIIIa  i IIIb gimnazjum wzięły udział w VII Olimpiadzie Kosmetologicznej zorganizowanej przez VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku oraz Samodzielną Pracownię Kosmetologii, Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  UMB. W tym roku konkurs objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku był pod hasłem „Kobiece ikony muzyki pop”.

I etap zmagań polegał na rozwiązaniu przez uczestniczki krótkiego testu z wiedzy kosmetologicznej dotyczącej budowy i funkcji skóry, rodzajów i zasad pielęgnacji cer oraz podstaw wizażu twarzy i sylwetki. W II etapie zadaniem konkursowiczek było wystylizowanie swoich modelek zgodnie z tematem olimpiady „Kobiece ikony muzyki pop”.

Reprezentantki naszej szkoły: Martyna Sztachańska z kl. VIIIa zajęła III miejsce, natomiast Weronika Kowalewska z kl. IIIb gim. – V miejsce.

Serdecznie gratuluję i dziękuję.

Edyta Komło

https://lo7.bialystok.pl/vii-olimpiada-kosmetologiczna-relacja/

 

Prelekcja ekologiczna „Przegląd wybranych gatunków płazów krajowych”

Email Drukuj PDF

Galeria

16 maja naszą szkołę odwiedziła przedstawicielka Departamentu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Białymstoku Pani Marzena Giedrowicz-Łupińska, która  w ramach ekologicznej akcji czynnej ochrony płazów w Białymstoku przeprowadziła prelekcję pt. „Przegląd wybranych gatunków płazów krajowych”. Uczniowie  klas: IVc, VId i VIIa wysłuchali bardzo ciekawych informacji dotyczących zarówno pospolitych jak i rzadko spotykanych przedstawicieli płazów w naszym regionie. Ponadto dzieci obejrzały prezentację multimedialną, zadawały pytania dotyczące życia, ochrony oraz znaczenia tych zwierząt. Dowiedziały się, dlaczego warto je chronić. Wysłuchały odgłosów żab, ropuch i kumaków. Uczniowie byli zainteresowani tematem, chętnie dzielili się spostrzeżeniami i brali czynny udział w zajęciach, które przyczyniły się do rozwinięcia u nich wrażliwości na piękno przyrody i jej bioróżnorodność. Uczniowie otrzymali ulotki, zawierające zdjęcia i informacje o płazach.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Nauczyciele przyrody i biologii

 

Dzień Otwarty Infotech

Email Drukuj PDF

zaproszenie

 

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Ekologiczno - Plastycznego "Śmiecioludek" dla klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku w roku szkolnym 2018/2019

Email Drukuj PDF

Galeria

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Jolanta Jabłońska, p. Barbara Jakimowicz, p. Halina Piech.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych i kształtowanie aktywnej postawy ekologicznej.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy przestrzennej, modelu Śmiecioludka, czyli postaci zrobionej z surowców wtórnych(papier, puszki, szkło, butelki PET, plastik, tkanina, metal, itp).

Więcej…
 


Strona 6 z 210
SP32

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Nabór do szkół ponadpodstawowych dla klas 8

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych dla klas 3PG

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyki

Odsłon : 2664097

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..