SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Akcja pomocy Polakom na Litwie-podsumowanie

Email Drukuj PDF

W tym roku już po raz czwarty nasza szkoła wzięła udział w akcji zorganizowanej przez Organizację Międzyzakładową  NSZZ „ Solidarność”  Pracowników Oświaty i Wychowania w Białymstoku niesienia pomocy polskim dzieciom mieszkającym w małych miejscowościach na Litwie. W drugiej połowie listopada 2019 r.  zbieraliśmy w swoich klasach żywność, materiały piśmiennicze i pomoce szkolne, zabawki, sprzęt sportowy, książki i środki czystości. Zostały one przekazane panu Robertowi Królik, który jest koordynatorem akcji na terenie województwa podlaskiego. Zawiózł je przed 6 grudnia do Domu Dziecka w Solecznikach i Szkoły Polskiej w Taboryszkach.

Więcej…
 

Hania Popko - grudzień 2019

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Witam serdecznie

Z radością informuję, że podczas zgrupowania w Ramsau udało mi się wywalczyć przepustkę na YOGi (Youth Olympic Games). Igrzyska olimpijskie młodzieży to międzynarodowe zawody sportowe dla młodzieży od lat 14 do 18 organizowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. W 2020 roku odbędą się one między 9 a 22 stycznia w Lozannie w Szwajcarii. To będzie pierwsza tak ważna impreza w mojej sportowej karierze. Trzymajcie kciuki!

Pozdrawiam

Hania

   

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU – zbiórka żywności

Email Drukuj PDF

7 grudnia 2019 roku wolontariuszki z naszej szkoły wspomagały zbiórkę żywności prowadzoną przez Caritas  Archidiecezji Białostockiej.

Tegoroczna akcja prowadzona była pod hasłem „TAK, pomagam!”. Jej celem było pozyskanie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych
w przechowywaniu. Zebrane produkty  trafią do najuboższych rodzin i placówek Caritas, gdzie zostaną z nich także przygotowane świąteczne posiłki i paczki.

Nasze wolontariuszki podczas zbiórki prowadzonej w sklepie sieci Biedronka przy ul. 42 Pułku Piechoty zebrały ponad 230 kg żywności.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU – podsumowanie akcji „Żołędzie”

Email Drukuj PDF

Szkolne Koło Wolontariatu dziękuje wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do akcji „Żołędzie”, mającej na celu zbiórkę żołędzi dla zwierząt przebywających w białostockim Akcent ZOO.

Razem zebraliśmy ponad 150 kg żołędzi, będących jesiennym przysmakiem dla jeleni, danieli, żubra, dzików oraz świnek wietnamskich mieszkających w białostockim zoo.

W akcji wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły, wśród których w zbieraniu żołędzi szczególnie wyróżniły się:  Gabriela Moroz  (8b), Monika Urbańska (8b), Patrycja Rutkowska (8b) i Izabela Suchocka (8a).

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Szkolne Koło Wolontariatu

 

 

 

 

Więcej…
 


Strona 7 z 232
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Statystyki

Odsłon : 2925777

Tę książkę warto mieć..