SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

,,JEST TAKI DZIEŃ – BARDZO CIEPŁY, CHOĆ GRUDNIOWY…”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

W grudniu klasa 1a przygotowała Jasełka pod hasłem ,,Jest taki dzień”. Próby trwały kilka tygodni … i wreszcie 20 grudnia odbyła się uroczysta premiera, na którą zostali zaproszeni rodzice, rodzeństwo, dziadkowie … Dzieci dały z siebie wszystko. Pokonały strach i tremę przed publicznym zaprezentowaniem swoich umiejętności scenicznych. Piękne stroje przygotowane przez rodziców przyciągały uwagę publiczności i wzbogacały scenografię. To były naprawdę niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i radości, wspólnego składania życzeń i  przebywania  w gronie ,,klasowej rodziny”.

Galeria

Następnego dnia Jasełka zostały zaprezentowane uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Ponownie mali aktorzy dostarczyli wszystkim wzruszeń i uśmiechu. Wszystko w oprawie pięknych kolęd i pastorałek, które rozbrzmiewały na wiele głosów – do śpiewania bowiem chętnie dołączyły się dzieci z innych klas.

W tak uroczystej atmosferze mogliśmy śmiało wkroczyć w czas przedświątecznego oczekiwania na nasze własne rodzinne Święta …

Na pewno ten dzień pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo, a zdjęcia utrwalą ten obraz na zawsze.

Jolanta Jabłońska

 

UWAGA RODZICE UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW

Email Drukuj PDF

Z dniem 02.01.2019r. ulega zmianie REGULAMIN KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ .

Treść regulaminu jest dostępna na stronie internetowej szkoły: www.sp32.edu.pl

     

Wyniki konkursu plastyczno-językowego dla klas piątych na kartkę bożonarodzeniową „Pождество”

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Wzorem lat ubiegłych w SP 32 został zorganizowany konkurs plastyczno-językowy dla klas piątych na kartkę bożonarodzeniową „Pождество.”

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam z wieloma tradycjami. Jedną z takich tradycji jest wysyłanie kartek świątecznych z życzeniami.

W dobie rozwoju informatyki wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu bądź komputera. Na szczęście nie zapominamy o wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą pocztową. Kartka świąteczna może mieć różne formy. Adresaci zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń (dość często) zatrzymują je na długo.

Więcej…
 


Strona 8 z 197
SP32