SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Kaligraficznego „Pięknie piszę” organizowanego w klasach 2-3

Email Drukuj PDF

Celem konkursu było:

  • rozbudzanie umiejętności kształtnego, starannego i estetycznego pisania,
  • odkrywanie oraz rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów,
  • rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

W ramach zadania konkursowego uczestnicy na przygotowanych przez organizatora kartkach, kaligraficznie przepisywali fragment tekstu. Klasy drugie fragment prozy, a klasy trzecie wiersz. Uczniowie pisali nieścieralnym długopisem lub piórem.

Więcej…
 

ZOSTAŃ SZKOLNYM ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie naszej Szkoły!

W dniach 5-19 grudnia 2019r. odbędzie się w naszej szkole kolejna doroczna zbiórka słodyczy dzieciom z Domu Dziecka nr2 w Białymstoku. Wolontariuszki będą codziennie odwiedzały wszystkie klasy i zbierały słodkie upominki. Zebrane artykuły można również zostawiać w s.29. Zostaną one przekazane dzieciom, którym sprawi to choć odrobinę radości. Po raz kolejny liczymy na Waszą życzliwość, zrozumienie oraz chęć współpracy ;-)

Życzymy dużo ciepła w sercach, optymizmu i uśmiechu. Dziękujemy,

Anna Tichoniuk

Marta Kowalczuk

Anna Szargiej

Zachęcamy do udziału w akcji! Bądźmy #RazemNaŚwięta!

 

Andrzejki w bibliotece

Email Drukuj PDF

Galeria

W wigilię świętego Andrzeja, w bibliotece zorganizowane były "Literackie wróżby andrzejkowe". Pomysł był bardzo prosty i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród szkolnej społeczności. Każdy czytelnik wypożyczający książkę mógł wylosować karteczkę z wróżbą - cytatem, który pochodził z literatury polskiej lub światowej. Wszystkie okazały się pomyślne i wywołały wiele radości wśród zainteresowanych

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka, Agnieszka Sawczuk

 

Akcja językowo-plastyczna KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Drodzy Uczniowie klas 4-8, zapraszamy do udziału w akcji pt.KARTKA ŚWIĄTECZNA W JĘZYKU OBCYM, która będzie trwała do 13.12.(piątek). Uczniowie klas 4-8 wykonują kartkę świąteczną bożonarodzeniową w środku zamieszczając życzenia w dowolnym języku obcym nauczanym w naszej szkole (angielski, rosyjski, niemiecki) za co otrzymują ocenę cząstkową z języka/przedmiotu, który wybrali. Akcja trwa do 13.12. tak aby najciekawsze prace można było pokazać na wystawie przy sali 29 lub innych salach. Kartki przekazujecie nauczycielom uczącym Was języków obcych.
CZEKAMY NA WASZE KARTKI ;-)

Marta Kowalczuk
Ania Szargiej
Monika Szałaj

 

Wyniki szkolnego konkursu językowo-plastycznego "Picture Dictionary"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

W dniu 26 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 32 w Białymstoku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Językowo – Plastyczny „Picture Dictionary”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w j. angielskim, np.: słowo COFFEE (kawa) wykonane z ziaren kawy, słowo FLOWER (kwiat) wykonane z kwiatów.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II-IV Szkoły Podstawowej Nr 32. Zgodnie z regulaminem konkursu prace wykonane były dowolną techniką plastyczną, na papierze dowolnego formatu. Ocenie podlegały: zgodność pracy z tematem i regulaminem konkursu, poprawność językowa, pomysłowość i oryginalność pracy, walory estetyczne i technika wykonania pracy.

Galeria


Wyniki konkursu:

Więcej…
 


Strona 9 z 231
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Statystyki

Odsłon : 2920229

Tę książkę warto mieć..