SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Akcja czytelnicza

Email Drukuj PDF

Zachęcamy do udziału w akcji :"Jak nie czytam, jak czytam" i prosimy o przypomnienie swoim uczniom o zabraniu jutro - (piątek 07.06.) do szkoły swojej ulubionej książki. Czytamy przez około 5-10 minut na korytarzach szkolnych. Potem wracamy do sal lekcyjnych. Jeżeli ktoś nie chce czytać wspólnie na korytarzu, może to zrobić w sali lekcyjnej. Prosimy tylko o udokumentowanie tego wydarzenia i przesłanie nam zdjęcia na adres bib32@wp.pl. Dziękujemy. Pozdrawiamy.

 

WARSZAWSKI DZIEŃ klas Vf, IVe oraz IVa

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

Galeria

Pomimo zapowiadającej się z rana 29 maja deszczowej aury oraz katastrofalnym zapowiedziom wylania Wisły, majówka w Warszawie udała się, i pogoda dopisała nam dobra.

Więcej…
 

I Miejsce - XVII WOJEWÓDZKI FESTIWAL TRADYCJI WIELKANOCNYCH

Email Drukuj PDF

I miejsce Aleksandry Pawilcz uczennicy klasy VI b w XVII Wojewódzkim Festiwalu Tradycji Wielkanocnych, zorganizowanym przez bibliotekę Szkołę Podstawową Nr 49

w Białymstoku.

Gratulacje z odniesionego sukcesu!

Dorota Wysocka

 

 

KLASY PIĄTE W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH

Email Drukuj PDF

Galeria

Od 20 do 22 maja 2019 r. uczniowie z klas 5 a oraz 5 c zwiedzali ciekawe miejsca w rejonie Gór Świętokrzyskich. Pierwszego dnia spacerowali trasą turystyczną w  rezerwacie archeologicznym Krzemionki Opatowskie, gdzie m.in. obejrzeli wyrobiska neolitycznych kopalń oraz rekonstrukcję pradziejowej osady. Następnie udali się do zamku Krzyżtopór, aby poznać historię tej niegdyś świetnej rezydencji rodziny Ossolińskich, łączącej wygodę mieszkańców z funkcją obronną. Następnego dnia uczniowie zdobyli Łysą Górę – na której zwiedzili pobenedyktyńskie opactwo Święty Krzyż, a także wędrowali po ulicach Kielc i okolicach tego miasta. Trzeci dzień piątoklasiści spędzili na Zamku Królewskim w Chęcinach – szczególnie przyglądając się tamtejszemu skarbcowi – oraz w Jaskini Raj.

Była to ciekawa, żywa lekcja historii tego regionu. Na pewno warto tam wrócić!

Organizatorzy

Opiekunowie

K. Tokajuk, K. Charyton, A. Jemielity

 

Akcja czytelnicza

Email Drukuj PDF

Zapraszamy w dniu 07.06. 2019 (piątek) do udziału w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam jak czytam". Polega ona na tym, że 7 czerwca o 10.00 uczniowie z całej Polski będą czytać – bez przymusu, każdy to, na co ma ochotę. Proponujemy, żeby o tej porze uczniowie wyszli na korytarz z swoimi książkami i czytali przez 5 - 10 minut. Symbolem wspólnej akcji jest rekord w liczbie osób czytających w jednym momencie. Co roku w ten sposób czyta ponad 400 tys. osób. Prosimy o poinformowanie swoich wychowanków, aby w tym dniu mieli ze sobą swoje ulubione książki. Zachęcamy Państwa również do przyniesienia swojej ulubionej książki.

Pozdrawiamy

 


Strona 9 z 212
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

Statystyki

Odsłon : 2761380

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..