SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Wyniki szkolnego konkursu językowo-plastycznego "Picture Dictionary"

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 14
SłabyŚwietny 

W dniu 26 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 32 w Białymstoku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Językowo – Plastyczny „Picture Dictionary”. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w j. angielskim, np.: słowo COFFEE (kawa) wykonane z ziaren kawy, słowo FLOWER (kwiat) wykonane z kwiatów.
Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II-IV Szkoły Podstawowej Nr 32. Zgodnie z regulaminem konkursu prace wykonane były dowolną techniką plastyczną, na papierze dowolnego formatu. Ocenie podlegały: zgodność pracy z tematem i regulaminem konkursu, poprawność językowa, pomysłowość i oryginalność pracy, walory estetyczne i technika wykonania pracy.

Galeria


Wyniki konkursu:

Więcej…
 

25 MTA 2019

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

25 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ASÓW  O 20 PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU I 1 MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO "MTA 2019", 26.11.2019r. Białystok

Adrian Dziółko z 3 złotymi medalami!

Zawody przeprowadzono w dwóch etapach: pierwszym były kwalifikacje poranne do turnieju głównego, drugim były już tylko "ósemki"  w grach pojedynczych oraz półfinały i finały w grach podwójnych, które rozegrano po południu.

Do zawodów zgłoszono przedstawicieli Białorusi, Ukrainy i Polski.

Galeria

Wyniki finałów:

Więcej…
 

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Email Drukuj PDF

16 grudnia kończy się tura otwarta zawodów Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zachęcamy wszystkich uczniów do startu w niej. Do startu wystarczą bardzo podstawowe umiejętności programistyczne. Treści zadań znajdują się pod serwisie SIO2 (https://sio2.mimuw.edu.pl/c/oij14-1/p/).

Z kolei na stronie https://oij.edu.pl/zawodnik/zadania/ znajdują się przykładowe zadania wraz z opisem rozwiązań i kodami w C++ oraz Pythonie, a uczniowie mogą wysyłać swoje rozwiązania w serwisie SIO2 (tak jak na Olimpiadzie), pod adresem https://sio2.mimuw.edu.pl/c/przykladowe-zadania/. Zrobienie tych zadań pomoże uczniom w rozwiązaniu zadań z tury otwartej.

Więcej…
 

Święto Misia

Email Drukuj PDF

25 listopada swoje święto obchodzi jedna z najbardziej popularnych zabawek na świecie – MIŚ.  Pluszowa maskotka, kojarząca się nam z beztroskim dzieciństwem była dzisiaj głównym bohaterem spotkania w bibliotece szkolnej. Do wspólnego świętowania zaprosiłyśmy dzieci z klas zerowych. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć czytania opowiadań o misiach. Dodatkową  atrakcją były przygotowane przez nauczycieli bibliotekarzy prezentacje multimedialne: „25 listopada Dzień Pluszowego Misia”, „Opowieść o Kubusiu Puchatku” oraz wys Zapisz tawa książek i kolekcja misiów.

Galeria

Nauczyciele bibliotekarze: Lucyna Łęczycka, Dorota Wysocka, Agnieszka Sawczuk

 

LISTOPADOWE RECYTACJE

Email Drukuj PDF

W listopadzie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Wolność kocham i rozumiem”, na którym zaprezentowano utwory poświęcone tematowi wolności – w szerokim znaczeniu tego słowa. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Wzięło w nim udział 80 uczestników, w tym 5 uczennic naszej szkoły. Profesjonalne jury, po wysłuchaniu recytacji, przyznało w 3 kategoriach wiekowych – 9 nagród i 9 wyróżnień.

Uczennica naszej szkoły, Małgorzata Pawłowska z klasy 8 c (pod opieką pani Wioletty Rutkowskiej-Mojsak), otrzymała wyróżnienie za prezentację wiersza W. Broniewskiego pt. „Żołnierz polski”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Nauczyciele języka polskiego

 


Strona 10 z 232
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Statystyki

Odsłon : 2925758

Tę książkę warto mieć..