SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Uwaga! Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko 2019

Email Drukuj PDF

Konkurs odbędzie się w poniedziałek

25 marca 2019r. w czytelni biblioteki szkolnej. Rozpoczęcie konkursu godzina 745. Praca z arkuszami zadań rozpocznie się o godz. 800. Czas trwania konkursu 75 min nie licząc czynności organizacyjnych. Uczniowie biorący udział w konkursie powinni przynieść na konkurs czarne długopisy oraz kalkulatory proste.

Nie wolno wnosić telefonów komórkowych. Proszę się nie spóźnić.

Organizator mgr Dorota Szmidt

 

PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU LITERACKO - INFORMACYJNEGO „JAK BYĆ BEZPIECZNYM I ODPOWIEDZIALNYM W SIECI”

Email Drukuj PDF

Z przyjemnością informuję, że 04.03.2019 r. uczennice SP nr 32 w Białymstoku wzięły udział w podsumowaniu Miejskiego Konkursu Literacko – Informatycznego pt. „Jak być bezpiecznym i odpowiedzialnym w sieci?" zdobywając wyróżnienia w następujących kategoriach: program komputerowy: Róża Prabucka, komiks: Aleksandra Arciuch i opowiadanie: Aleksandra Radulska.

Konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 45 im Świętego Jana Pawła II w Białymstoku, którego Honorowym Patronatem był Prezydent Miasta Białegostoku, Książnica Podlaska i Polskie Radio Białystok, miał na celu rozwijanie informatycznych, plastycznych i literackich zainteresowań dzieci i młodzieży.

Serdeczne gratulacje laureatkom i ich opiekunom.

Anna Łaszkiewicz-Radulska

rodzic – uczestnik uroczystości

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 WYRÓŻNIONA!

Email Drukuj PDF

GRAWERTON OD PODLASKIEGO WOJEWODY!

Galeria

14.03.2019r. o godzinie 11.00 w Sali Kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się gala "Nie bądźmy obojętni - podajmy rękę", na którą zaproszenie otrzymał Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku. Kilkudziesięciu gości wysłuchało kilku ciekawych wystąpień na temat min. transplantologii oraz niesienia pomocy potrzebującym. Następnie Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski wraz z Ryszardem Świerczewskim wyróżnił pucharami, grawertonami i dyplomami kilkanaście organizacji i osób fizycznych. Wśród wyróżnionych grawertonem znalazła się Szkoła Podstawowa Nr 32 w Białymstoku, a wyróżnienie odebrał Pan Wicedyrektor Andrzej Wróblewski. Specjalne podziękowania wręczono także Walentynie i Lechowi Szargiejom.
Lech Szargiej

 

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład „Jak rozmawiać z nastolatkami?”, który odbędzie się dnia 03 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00

Email Drukuj PDF

Rodzice nastoletnich dzieci często z zaskoczeniem obserwują zmiany w zachowaniu swoich pociech. Kiedy dziecko przestaje zwierzać się ze wszystkiego rodzicom, czują oni, że zostali odstawieni na boczny tor.

Dużym problemem może być również fakt, że stosowane dotąd zasady obowiązujące w domu przestają być skuteczne. Wówczas rodzice muszą dopasować swoje metody wychowawcze do zmieniającego się dziecka. Nie jest to łatwym zadaniem.

Jak rozmawiać z nastolatkami? Jakich błędów należy unikać, by okres dorastania nastolatka nie był pasmem porażek? Między innymi o tym będzie mowa na wykładzie oraz:

Więcej…
   


Strona 10 z 203
SP32

Nabór do szkół ponadgimnazjalnych dla klas 3PG

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Nabór do szkół ponadpodstawowych dla klas 8

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

ZS NR 6 (SP 32 I PG 12) REALIZUJE PROJEKT „E-SZKOŁA – ZS NR 6”

Naszą witrynę przegląda teraz 89 gości 

Statystyki

Odsłon : 2570092

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..