SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

III miejsce w VII Olimpiadzie Kosmetologicznej

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Galeria

22 marca 2019 roku uczennice klasy VIIIa  i IIIb gimnazjum wzięły udział w VII Olimpiadzie Kosmetologicznej zorganizowanej przez VII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku oraz Samodzielną Pracownię Kosmetologii, Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej  UMB. W tym roku konkurs objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku był pod hasłem „Kobiece ikony muzyki pop”.

I etap zmagań polegał na rozwiązaniu przez uczestniczki krótkiego testu z wiedzy kosmetologicznej dotyczącej budowy i funkcji skóry, rodzajów i zasad pielęgnacji cer oraz podstaw wizażu twarzy i sylwetki. W II etapie zadaniem konkursowiczek było wystylizowanie swoich modelek zgodnie z tematem olimpiady „Kobiece ikony muzyki pop”.

Reprezentantki naszej szkoły: Martyna Sztachańska z kl. VIIIa zajęła III miejsce, natomiast Weronika Kowalewska z kl. IIIb gim. – V miejsce.

Serdecznie gratuluję i dziękuję.

Edyta Komło

https://lo7.bialystok.pl/vii-olimpiada-kosmetologiczna-relacja/

 

Prelekcja ekologiczna „Przegląd wybranych gatunków płazów krajowych”

Email Drukuj PDF

Galeria

16 maja naszą szkołę odwiedziła przedstawicielka Departamentu Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Białymstoku Pani Marzena Giedrowicz-Łupińska, która  w ramach ekologicznej akcji czynnej ochrony płazów w Białymstoku przeprowadziła prelekcję pt. „Przegląd wybranych gatunków płazów krajowych”. Uczniowie  klas: IVc, VId i VIIa wysłuchali bardzo ciekawych informacji dotyczących zarówno pospolitych jak i rzadko spotykanych przedstawicieli płazów w naszym regionie. Ponadto dzieci obejrzały prezentację multimedialną, zadawały pytania dotyczące życia, ochrony oraz znaczenia tych zwierząt. Dowiedziały się, dlaczego warto je chronić. Wysłuchały odgłosów żab, ropuch i kumaków. Uczniowie byli zainteresowani tematem, chętnie dzielili się spostrzeżeniami i brali czynny udział w zajęciach, które przyczyniły się do rozwinięcia u nich wrażliwości na piękno przyrody i jej bioróżnorodność. Uczniowie otrzymali ulotki, zawierające zdjęcia i informacje o płazach.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Nauczyciele przyrody i biologii

 

Dzień Otwarty Infotech

Email Drukuj PDF

zaproszenie

 

Sprawozdanie ze Szkolnego Konkursu Ekologiczno - Plastycznego "Śmiecioludek" dla klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 32 w Białymstoku w roku szkolnym 2018/2019

Email Drukuj PDF

Galeria

Organizatorkami konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: p. Jolanta Jabłońska, p. Barbara Jakimowicz, p. Halina Piech.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych i kształtowanie aktywnej postawy ekologicznej.

Zadanie polegało na wykonaniu pracy przestrzennej, modelu Śmiecioludka, czyli postaci zrobionej z surowców wtórnych(papier, puszki, szkło, butelki PET, plastik, tkanina, metal, itp).

Więcej…
 

38 Mały Memoriał Malinowskiego przechodzi do historii

Email Drukuj PDF

Niestety, po raz drugi w historii trzeba było zmienić termin Memoriału (z 15 maja na 21), ale to uczestnikom wyszło na dobre. Piękna pogoda, znakomita piknikowa atmosfera, sporo dobrego sportu i sprawnie zorganizowana impreza z udziałem prawie 500 startujących, w tym kilkoro znakomitych przełajowców z KS Podlasia Białystok, to główna wizytówka Memoriału Bronisława Malinowskiego.
Warto wiedzieć, iż Memoriał był rozgrywana na łąkach przy ulicy Piastowskiej, później na obiektach wojskowych przy ulicy Kawaleryjskiej, a od 31 lat - w Lesie Pietrasze.
Zapraszam za rok.

Lech Szargiej

KOMUNIKAT KOŃCOWY 38 Memoriał B. Malinowskiego 2019

Galeria

Galeria2

 


Strona 10 z 212
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Statystyki

Odsłon : 2761342

zaglądajcie na blogi nauczycieli wf:

klas I-III SP32

klas IV-VI SP32

PG12

Tę książkę warto mieć..