SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY "ŚLĄSK 2020" DRUGI RAZ ZŁOTA HANNA POPKO!

Email Drukuj PDF

W trzecim dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Narciarskich "Śląsk 2020" rozdawano medale w biegach stylem dowolnym. W kategorii juniorek młodszych, na dystansie 5 kilometrów pierwsze miejsce wywalczyła narciarka Adama Roszkowskiego Hanna Popko z UKS Hubal Białystok. Srebrny medal zdobyła Anna Berezecka z Tomaszowa, a brązowy Oliwia Buśko z Ustrzyk Dolnych. Warto dodać, iż jeszcze 16-letnia Hania została zauważona przez Justynę Kowalczyk i Aleksandra Wierytelnego i powołana do szkolenia centralnego w kadrze A kobiet Polskiego Związku Narciarskiego. 
Wśród chłopców w kategorii juniora młodszego na dystansie 7,5 km na 15 miejscu przybiegł na metę Jonasz Bakun, 21 był Kacper Kucharski i 33 Emanuel Sosnowski.
Lech Szargiej.

 
   

OOM ŚLĄSK 2020 - ZŁOTA HANNA POPKO W BIEGU SPRINTERSKIM!

Email Drukuj PDF

Trwająca w Wiśle Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Śląsk 2020 w Biegach Narciarskich wreszcie była "złota" dla Podlasia. Juniorka młodsza UKS Hubal Białystok powetowała sobie nieudany początek imprezy i w drugim dniu została Mistrzynią Polski w biegu sprinterskim stylem dowolnym. Hanna Popko najpierw wygrała kwalifikacje o 4,76 sekundy przed Anna Berezecką z Tomaszowa i 11,10 sek. z Kingą Mareczek z Jeleniej Góry. W finale pierwsza na metę wpadła Podlasianka, za nią Berezecka i Buśko z Ustrzyk Dolnych.
Wśród juniorów młodszych w sprintach Podlasianie z UKS Hubal Białystok (trenerem wszystkich narciarzy jest Adam Roszkowski) zajęli miejsca: Kacper Kucharski - 17, Jonasz Bakun - 18 i Emanuel Sosnowski - 22. Startujący jedyny junior Michał Jurgiel zajął 12 miejsce.

Więcej…
 

UWAGA! SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNO- PLASTYCZNY POD HASŁEM ,,ORTOGRAFIĘ ZNAM, NAMALUJĘ WAM”

Email Drukuj PDF

Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie ortograficzno- plastycznym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego . Zadaniem uczestnika jest stworzenie plakatu w formacie co najmniej A4 przedstawiającego wybraną zasadę ortograficzną. Może być on wykonany dowolną techniką (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane).  Dozwolone użycie materiałów płaskich. Na odwrocie pracy powinna znajdować się informacja o twórcy: imię, nazwisko i klasa. Plakat powinien być  wykonany samodzielnie. Prace prosimy dostarczać do p. Edyty Komło i p. Beaty Wlazło do 28 lutego 2020r.

Zapraszamy!

p. Edyta Komło i p. Beata Wlazło

 


Strona 2 z 236
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Statystyki

Odsłon : 2980018

Tę książkę warto mieć..