SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo!

W związku z organizacją kolejnej edycji ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach programowania.

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. W poprzednich edycjach wzięło udział prawie 7000 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 18 stycznia - 16 lutego w ponad 58 miastach w Polsce. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 4000 uczniów.

Więcej…
 

Wspomnienia z obozu zimowego w Czechach - grudzień 2019

Email Drukuj PDF

Śniegu jak na dzień dzisiejszy brak, zostały jednak wspomnienia, do których chętnie wracamy.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 32 w Białymstoku oraz zawodnicy UKS "Hubal" Białystok w grudniu 2019r. uczestniczyli w zgrupowaniu z narciarstwa biegowego, które odbyło się w malowniczym Ośrodku Sportowym - "Pec pod Śnieżką" w Czechach.

Tam brali udział w zajęciach z narciarstwa biegowego, uczyli się podstawowych technik jazdy na nartach, a potem doskonalili je. Zawodnicy UKS "Hubal" Białystok odbyli solidne treningi podczas bardzo dobrych warunków śniegowych. Przesyłamy kilka śnieżnych wspomnień foto. Nauczyciele wf - Aneta Piotrowska, Adam Roszkowski.<<<

Galeria

Pozdrawiam,

Katarzyna Kiczkajło

 

UDZIAŁ UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYSZKOLNYM PROJEKCIE 'MERRY CHRISTMAS EVERYONE'

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

W grudniu 2019r. chętni uczniowie z klasy 5D pod opieką pani Anny Szargiej i pani Marty Kowalczuk brali udział w międzyszkolnym projekcie językowo-plastycznym 'Merry Christmas Everyone'. Uczniowie poznawali brytyjskie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe, samodzielnie wykonywali ozdoby, kartki świąteczne z życzeniami, zagadki i mini pomoce kulturoznawcze, aby wykorzystać efekty swojej pracy do stworzenia LAPBOOK'a. Dokumentacja fotograficzna była regularnie zamieszczana na aplikacji Padlet, gdzie dzieliliśmy się zdjęciami naszej pracy. Następnie na portalu eTwinning odbyło się losowanie dla współpracujących szkół z całej Polski.  Nasza szkoła wysłała swego lapbook'a do Suchowoli, woj. lubelskie a otrzymała efekt pracy uczniów z Parznic, woj. mazowieckie. Było to nowe doświadczenie dla uczniów naszej szkoły i mamy nadzieję na ciąg dalszy współpracy również z innymi szkołami.

Galeria

Prezentacja zdjęć

W projekcie udział wzięli uczniowie z kl.5D:

Więcej…
 

52 książki w roku 2020

Email Drukuj PDF

Czytasz dużo i regularnie? A może dopiero chcesz zacząć czytać systematycznie? Podejmij nasze czytelnicze wyzwania! Zadeklaruj, że przeczytasz 52 książki w roku 2020 (jedna książka tygodniowo)

Mamy przyjemność poinformować, że biblioteka szkolna dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Przeczytam 52 książki w 2020 roku”. Mogą wziąć w niej udział nasi wszyscy czytelnicy

W jaki sposób można przyłączyć się do naszego wyzwania? Zasady są bardzo proste:

1. W Bibliotece otrzymacie listę, na którą będziecie wpisywać przeczytane przez siebie książki.

2. Można również dołączyć do utworzonej w tym celu grupy na Facebooku, gdzie w postach będziemy dzielić się wrażeniami z przeczytanych książek oraz tworzyć własną listę aktualnie czytanych lektur.

https://www.facebook.com/groups/430875757816597/

Dołączenie do akcji jest dobrowolne i całkowicie darmowe. Nie jest to forma rywalizacji, czy czytania jak największej liczby książek za wszelką cenę.

Więcej szczegółowych informacji możecie uzyskać w naszej bibliotece oraz na Facebooku.

 

Akcja dla fundacji

Email Drukuj PDF

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w grudniu, zorganizowaliśmy świateczną zbiórkę dla FUNDACJI NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY
W akcji wzięły udział następujące klasy:

Więcej…
 


Strona 2 z 231
SP32

Wakacje za:

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Statystyki

Odsłon : 2920249

Tę książkę warto mieć..