SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Badmintonie Suwałki, 11-12.04.2015r.

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Na ostatnim turnieju bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy, wygrywając w trzech z pięciu konkurencji. Najlepsi byli: Sawicki Andrzej, Drągowska Emilia i Gabriela Kułakowska (UKS HUBAL Białystok). Minimalna była przegrana w grach podwójnych, gdzie eksperymentalnie zagrała Gabriela Kułakowska (młodziczka młodsza) ze starszą koleżanką klubową Emilką Drągowską. Dziewczyny spotkały się w finale z zawodniczkami Miszkiel Urszula/Natalia Owsiejew SKB Suwałki 21:16,18:21, 18:21. Andrzej Sawicki z Pawłem Radziwonem w podobnym stylu jak koleżanki przegrali z Bilbin S./Jaroszczuk S. SKB Suwałki 21:18, 19:21, 19:21. W grze pojedynczej Andrzej pokonał w finale Sebastiana Jaroszczuka SKB Suwałki 21:4, 15:21, 21:12. W grze mieszanej Andrzej z Emilką również pokazali, ze są lepsi i zwyciężyli z S.Jaroszczukiem/U.Miszkiel 19:21, 21:19, 21:10. Bratobójczy pojedynek odbył się w grze pojedynczej dziewcząt, gdzie Emilka pokonała Gabrysię 21:14, 21:17.

Więcej…
 

Bardzo dobry start najmłodszych Hubalczyków w Zamościu.

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

MIĘDZYNARODOWY BADMINTONOWY TURNIEJ UKS W ZAMOŚCIU

27-29.03.2015r.


Z udziałem ponad 300 najmłodszych badmintonistów Polski i Ukrainy, w Zamościu odbył się kolejny i międzynarodowy turniej uczniowskich klubów sportowych. Do naszych Przyjaciół z Zamościa UKS Hubal Białystok wysłał 19 specjalistów "kometki" w kategoriach U-11 i U-13. Najlepiej z Podlasian wypadła Aleksandra Radziszewska zdobywając dwa złote medale w grze pojedynczej U-13 oraz z Gabrielą Kułakowską w grze podwójnej. Podobnie dwa złote medale wywalczył Dawid Perkowski w grze pojedynczej U-11 oraz z Aleksandrem Mitroszewskim w grze podwójnej.

Więcej…
 

27.03 - Prelekcja nt. zdrowego żywienia

Email Drukuj PDF

Galeria

27 marca 2015 roku, w naszym gimnazjum, w ramach programu „Żyj smacznie i zdrowo”, odbyło się spotkanie ze specjalistką od spraw zdrowego żywienia. Ku zadowoleniu słuchaczy nie był to standardowy wykład, tylko rozmowa o tym, jak nie niszczyć swego organizmu sztucznym jedzeniem powszechnie dostępnym w sklepach. Prowadząca rozpoczęła od pokazu, uświadamiając, co się dzieje z żołądkiem człowieka, gdy zapełnimy go żywieniowymi „śmieciami". Obraz był bardzo sugestywny i wywołał wśród uczniów wiele emocji. Omówiony też został skład najbardziej ulubionych przekąsek młodzieży. Wynik był zatrważający i wprawił widzów w konsternację. Okazało się bowiem, że ulubione przez uczniów  chipsy i żelki czynią poważne wyniszczenia w organizmie ludzkim i mogą być przyczyną problemów zdrowotnych. Młodzież głośnymi brawami wyraziła swoje podziękowanie prowadzącym. Spotkanie z panią poprzedziła scenka na temat, oczywiście, zdrowego żywienia przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Młodzi aktorzy w sposób humorystyczny próbowali przekonać swoich kolegów nie tylko do świadomej konsumpcji, ale także do aktywnego trybu życia. Uczniowie przygotowali także zdrowe kanapki, którymi poczęstowali wszystkich obecnych na spotkaniu.

 

26.03 - Dzień otwarty w PG12

Email Drukuj PDF

Galeria

26 marca 2015 r. w Publicznym Gimnazjum nr 12 odbył się Dzień Otwarty, na którym gościliśmy rodziców wraz z uczniami. Spotkanie rozpoczął występ szkolnego chóru. Po części artystycznej przedstawiciele samorządu uczniowskiego oprowadzili gości po szkole i zaprezentowali bazę lokalową oraz zaplecze dydaktyczne. Kolejnym punktem programu było wystąpienie pani wicedyrektor Bożeny Janiak, która przedstawiła filozofię funkcjonowania szkoły oraz wizję jej dalszego rozwoju. Pani wicedyrektor zaprezentowała również wyniki edukacyjne osiągane przez uczniów naszego gimnazjum. Kolejnym prelegentem był doradca zawodowy pani Edyta Komło, która przedstawiła szereg działań tworzących system pomocy uczniom w planowaniu ich dalszej kariery edukacyjnej. Poza członkami rady pedagogicznej wystąpili uczniowie naszego gimnazjum. Członkowie samorządu uczniowskiego zaprezentowali efekty swoich licznych działań, akcentując fakt, że czują się gospodarzami szkoły i mają tu możliwość realizacji swoich własnych pomysłów. Zaś uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu udowodniły zebranym, że wbrew powszechnie panującej opinii o młodzieży, nasi uczniowie są pełni empatii, mają wielkie serca i chętnie angażują się w pomoc potrzebującym.

   


Strona 169 z 197
SP32