SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstoku

ul. Pietrasze 29, 15-131 Białystok, tel. 85 6750451, fax. 85 6752329

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 W BIAŁYMSTOKU

08.11. - Akcja "Zdrowa Kanapka"

Email Drukuj PDF

Galeria

8 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się dzień pod hasłem: „ Zdrowa kanapka”. Uczniowie przygotowali poczęstunek wykorzystując  do tego same naturalne i zdrowe składniki. Na korytarzu rozstawiono stoły, aby każdy mógł spróbować tych rarytasów i przekonać się, że można skomponować zwykłą, codzienną kanapkę ze składników korzystnie wpływających na nasze zdrowie. Młodzi kucharze pod czujnym okiem nauczycieli wykazali się niezwykłą inwencją przy tworzeniu i dekoracji  tych kanapek. Pomysł okazał się trafiony, bo po niedługim czasie talerze były puste, a konsumenci zadowoleni.

 

OLIMPIJCZYCY I MISTRZOWIE EUROPY W BADMINTONIE ROBERT MATEUSIAK I NADIA ZIĘBA Z WIZYTĄ W BIAŁOSTOCKICH SZKOŁACH

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Galeria

O tym, iż najlepsi polscy badmintoniści przyjadą jesienią do kilku białostockich szkół, wiedzieliśmy od dawna. Kłopotem był termin. Kilkakrotnie wyznaczana data była przesuwana, aż wreszcie Robert zdecydował, że 17 października 2013 roku, po Pucharze Świata w Danii, to dobry termin. I tak się stało.

Więcej…
 

14.10. - apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Email Drukuj PDF

Galeria

 

Głosuj na nasze obywatelskie projekty rozbudowy naszej szkoły i klubu

Email Drukuj PDF

Witam serdecznie wszystkich naszych Przyjaciół.

Już rozpoczęło się głosowanie mieszkańców Miasta Białegostoku na wybór projektów do realizacji z Budżetu Obywatelskiego 2014 utworzonego przez Pana Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. TYLKO TE PROJEKTY, KTÓRE OTRZYMAJĄ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW, BĘDĄ REALIZOWANE! Nie zmarnuj szansy i zagłosuj. Sugerujemy oddanie głosu na inicjatywy nasze.

Więcej…
 


Strona 191 z 195
SP32