Rozgrywki e-sportowe

W związku z sytuacją epidemiologiczną kraju od poniedziałku, korzystając z moich doświadczeń, uruchomiłem rozgrywki esportowe (komputerowe) dla uczniów szkół z całego kraju. Jest to inicjatywa mająca na celu zachęcenie uczniów do pozostania w domu (zarówno zawodników, jak i kibiców).

Umożliwia ona również nauczycielom WF realizację zagadnień z podstawy programowej WF w trybie zdalnym(*).

Mecze będą odbywały się codziennie w czasie trwania zawieszenia zajęć szkolnych. Regulamin rozgrywek znajduje się pod adresem http://ieti.pl/portal/index.php/pl-pl/puchar

Proszę o przekazanie informacji o tej inicjatywie nauczycielom WF oraz uczniom.

Zgłoszenia do rozgrywek proszę przesyłać elektronicznie na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie

http://ieti.pl/portal/index.php/pl-pl/kontakt-2

W zgłoszeniu proszę podać nazwę drużyny, nicki zawodników oraz email do kapitana, najlepiej z linkiem do jego strony na Facebook'u. Można również podać kontakt do opiekuna drużyny, jeśli jest.

W załączniku przesyłam wzór regulaminu szkolnej drużyny e-sportowej do wykorzystania

Z poważaniem

dr Marcin Kołacz