USTALENIE PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH OD DNIA 25.05.2020

Zespół przy Prezydencie Miasta Białegostoku przygotował procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkołach podstawowych na terenie miasta w okresie pandemii koronawirusa. Od 25 maja w klasach I-III szkół podstawowych mogą być realizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla chętnych uczniów oraz konsultacje dla chętnych ósmoklasistów.

Z powyższymi procedurami należy się zapoznać w załącznikach do artykułu na stronie Urzędu Miejskiego pod adresem: https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/bezpieczenstwo-w-szkolach.html

Skorzystanie z powyższych form opieki i konsultacji wymaga złożenia odpowiednich deklaracji przez rodziców (termin złożenia deklaracji do godz.15.00 na 2 dni robocze przed planowanym przyjściem do szkoły; w przypadku uczniów, którzy przyjdą do szkoły 25 maja deklaracje należy dostarczyć do czwartku 21.05.). Deklaracje w formie wydruku można złożyć w szkole. Możliwe jest też przesłanie skanu wypełnionej deklaracji na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dostarczenie oryginału deklaracji odbędzie się wówczas podczas pierwszego przyprowadzenia ucznia do placówki.
Wymagane deklaracje są do pobrania na stronie https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/bezpieczenstwo-w-szkolach.html
Dyrektor SP32